Dresavimo Mokykla / Kaunas / 2017-01-11 / xxxx570530

Dresavimo mokykla "Plieninė iltis" (Buvusi "Vilkų slėnis") (0)
Dresavimo mokykla "PLIENINĖ ILTIS" (Buvusi "VILKŲ SLĖNIS") » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Rašau daugiau atsiliepimą apie šią dresavimo mokyklą negu skundą. Rašau ne iš pykčio ar nuoskaudos. Rašau kad kiti pasimokytų iš kitų klaidų arba žinotų kur eiti nereikia.
Turbūt daug nereikia kalbėti apie šuns prieraišumą prie žmogaus ir atvirkščiai. Kiekvienas normalus žmogus, turintis šunį, nori ,kad ir šuo būtų šio to vertas, mokėtų komandas, būtų valdomas. To norėjau ir aš ,ir nesvarbu kokios veislės mano šuo. Šitoj mokykloj teko mokytis 3 mėnesius po pertraukos dar 3 mėnesius.
Iš pradžių buvome pradedančiųjų grupėje ir mokinomės „sėdėti“, „gulėti“,“ „greta“ išlaikymo, šunį erzino. Na pačioj pradžioje viskas buvo lyg ir neblogai, tačiau vis toliau ir toliau pradėjo kilti klausimai, o kas toliau, na ir laukėme kada mumis perves į pažangiųjų grupę, galvodami ,kad būsim mokomi kažko naujo.. Tačiau praktiškai nieko nepasikeitė ir vėl viskas kartojosi tas pats per tą patį ,su nedideliais nereikšmingais papildymais. Maža to, nors ir deklaruojama buvo ,kad dresūros pamoka vyksta 1 val ir už vieną valandą buvo sumokėta, realybėje pamokos vykdavo 30-40 minučių. Klausimas skaitantiems - ką per tokį laiką galima išmokti?
Kas dėl dresuotojų. Gal jie ir geri specialistai, tačiau laikui bėgant, kai pradėjau ir pats kažką suprasti, man taip nepasirodė. Jau vien pirmais mėnesiais buvo komanda „sedėt“ nutolstant nuo šuns. Po šio pratimo sekė komanda „gulėt“ , nutolstant nuo šuns. Iš dresuotojo buvo sakyta ,kad kas nemoka gulėt, tegul tik sodina šunį. Komandos „gulėt“ nebuvo mokama ir tik kai aš priėjau ir paklausiau: O kaip išmokyti gulėti, tik tada buvo paaiškinta kaip ir kas. Ar čia mokykla, kai mylintis šunų šeimininkai ir nemokantys dresuoti, bet labai norintys išauklėti savo augintinį turi mokėti pinigus ir prašyti pamokyti ,kaip daryti elementarią komandą ar komandas.
Dar keletą pavyzdžių, kad susidarytumete nuomonę. Komanda „sėdėt“ tai yra kai šuo atsisėda su savo letėnom prie šeimininko kojų. Mano šuo atsisėsdavo už manęs. Aš visiškas ne specialistas jau pradėjau pastebėti ,kad kažkas ne taip. Tačiau dresuotojai to nepastebėdavo, kaip nepastebėdavo ir tai, kad ėjimo „greta“ metu šuo uostydavo (ko negalima daryti), nekreipė į mane dėmesio ir t.t.
Toliau pasakysiu, kad dresuojamės jau kitoj dresūros mokykloj. Dėl objektyvumo jos neskelbsiu. Bet skirtumas kaip dangus ir žemė. Iškarto buvo pastebėtos klaidos ir ne mano, o dresuotojų, priimti sprendimai, daug patarimų, daug daugiau reikalingų komandų, kurias net akyse nebuvom matę iki to.
Taigi, mano išvados. Dresavimo mokykloje VILKŲ SLĖNIS (dabar jie persivadino ir vadinasi PLIENINĖ ILTIS, bet dresuotojai tie patys) dirba nekompetetingi dresuotojai arba labai tingintys skirti dėmesio savo klientams, o norintys uždirbti tik pinigų.
Rašau todėl, kad gaila kitų, būsimų jų klientų ir yra noras padėti augintinių šeimininkams, žinant koks brangus yra laikas, pinigai. Manau visiems kaip ir man taip ,ir kiekvienam norisi gauti apčiuopiamą rezultatą už mokamus pinigus ir sugaištą laiką. Todėl patariu rinktis kitas dresavimo mokyklas, o ne VILKŲ SLĖNĮ (PLIENINĘ ILTĮ).

Gairės: Dresavimo mokykla Dresavimo mokykla Kaune "PLIENINE ILTIS" "VILKU SLENIS"
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus