ElMeistrai Skaityti skundą!

Edd
Komentaras
sugaiso man trys savaites laiko...
Padaviau remontuoti laptopa brangu kurio kaina daugiau nei 1500 euru. pralaike trys savaites kompiuteri ir atidave netaisyta ir dar ispjaustyta pasake kad nieko padaryt negali reikia naujos motinines.... kita diena neprarades vilties nunesiau kompiuteri meistreliui kuris vienas dirba, per 15 min man ant akiu nustate problema ir jau vakare galejau pasiimti pilnai veikianti kompiuteri. Reziume elMeistrai ne tik kad nesutaise bet dar ispjauste ko nereikia sugaiso 3 savaites brangaus laiko ir vos per juos dalim neispardaviau brangaus kompiuterio. LABAI nerekomenduoju Kaune (8-656-95553 Baltijos g. 58)
Tv
Komentaras
SOS!!! Pats blogiausias aptarnavimas Vilniuje!!! Klientus apšaukia necenzūriniais žodžiais, siunčia "ko toliau" ir t.t. Niekam nerekomenduoju taisyti ten kokia nors technika!!!!!

Zinau Viska
Komentaras
apie save rasantys teigiamus atsiliepimus lopai, lopu kontora. komunikacijos su klientu jokios, remonto terminai apie menesi laiko, kainos irgi kosmines be 200e dar nebuvau isejas is ten. suranda vietu gedimo kur nieko neitarsi, ar ten tvarkyti ar ne, nugres eurais pamatysit..
Vygantas G.
Komentaras
Dar tokio chamizmo ir abuojumo neprisimenu nuo sovietinių laikų: prie kompiuterio žaidžia akiniuotas vaikinukas. Grubus, chamiškas, su Pasaulioio valdovo išraiška. Aparato remontui priduoti nepavyko, nors nie vieno kliento šioje taisyklje nebuvo. Iškabų nėra, žmogus, kuris turi atsiliepinėti į skambučius, tuo metu žaidžia kompiuteriu, o telefoninis balsas tuo metu praneša, kad aptarnaujamas kitas klienas.
Agnė
Komentaras
kam nereikalingas telefonas mėnesį laiko - galite duoti šiems meistrams taisyti. Sakė, kad per 2 savaites pakeis ekraną, o teko laukti mėnesį ir jokios komunikacijos. Pirmas ir paskutinis kartas, nes dar buvo reikalų kol papildžiau sąskaitą, nes būtų dingęs numeris. Apie nuolaidas į derybas nesileidžia. Turėčiau daugiau laiko - tikrai rašyčiau pretenziją.