Daumantas / Panevėžys / 2018-08-27 / xxxx404674

Eugenijus Bukauskas - toli gražu ne geriausias baldininkas (0)
Eugenijus Bukauskas » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Tai yra labiau atsiliepimas negu skundas. Manau šitas atsiliepimas gali būti pritaikomas ir nemažai kitų baldininkų. Dalinuosi savo patirtimi.
Visų pirma, susitikus aptarti projekto yra sudaromas toks įspūdis, kad absoliučiai viskas yra padaroma be jokių problemų ir viskuo bus pasirūpinta, jaudintis nėra dėl ko. Visa tai manau veikia su žmonėmis, kurie pirmą kartą perka baldus pagal užsakymą ir dar nėra su tuo susidūrę, todėl nėra sunku šitaip parduoti tokiems žmonėms savo paslaugas. Neužkibkit ant pirmo pasitaikiuso "chalturščiko".
Visų antra, jis jums iškart siūlo patį pigiausią ir prasčiausią variantą (ši informacija nutylima) ir nepasako apie kokybiškesnius brangesnius variantus. Kitaip sakant, jis turbūt mano, kad visi klientai negali įpirkti brangesnių baldų ir nori sutaupyti bet kokia kaina arba tiesiog šis baldininkas nemoka dirbti su kokybiškais produktais. Kaip pavyzdys, įvairių baldų mechanizmai (nekalbu apie funkcionalumą), stalviršių jungimai, konstrukcijos ir kiti niuansai yra labai svarbu, o tai pamirštama akcentuoti. Jeigu klientas pats nežino kokių mechanizmų ar jungimų tiksliai nori ar galbūt net nenutuokia, kad galima rinktis kažką geriau, tai šis baldininkas sudės pigiausias įmanomas dalis ir konstrukcijas kokias pasiūlo rinka (arba yra likę nuo senų projektų), kurios tikrai tikrai nėra kokybiškos. Visuomet pasidomėkit kokie mechanizmai, konstrukcijos, jungimai yra rinkoje (internetas labai padeda), susipažinkite kuo skiriasi pigus/prastas ir brangesnis/kokybiškas daiktas, kad galėtumėte tiksliai išreikšti savo norus ir nekiltų nepatogumų vėliau, kai pas jus baldai jau bus sumontuoti namuose.
Trečias dalykas, savo darbo metu (jau jūsų namuose) jis toleruoja būsto apdailos apgadinimus - nemato problemos jeigu nudaužė sienos kampą, nubraukė dažus ir t.t. Tokie dalykai jam yra norma - atsargos labai trūksta. Kai akivaizdžiai vienam jam kažką sunku padaryti, vengia ieškoti pagalbos ir bandydamas vienas dar daugiau pridaro nuostolių.
Paskutinis dalykas - vėlavimas. Kadangi jis negali visko padaryti gerai iš pirmo karto, jam tenka atvažiuoti ir taisyti savo klaidas, o su visais taisymais galutinis rezultatas labai nutolsta. Užsakius papildomą spintelę prie jau pagamintų baldų teko laukti ilgiau negu užtruko pagrindinių baldų komplekto gamyba su visu montavimu, o juos gamino dar tuo laikotarpiu, kai gamykla atostogavo. Ir pagrindinių baldų ir papildomos spintelės atveju, abu kartus baldų detalės buvo užsakytos su klaidomis, todėl mums teko laukti kol jas pagamins iš naujo. Galutiniame rezultate papildoma spintelė nebuvo visiškai tokia kaip užsakėm ir nors buvo tartasi, kad jis mums ją sumontuos, atlikti darbus atsisakė.

Taigi, aš nesakau, kad jo reikia visiškai vengti. Tikrai kokiems paprastiems ir nesudėtingiems darbeliams į jį galima drąsiai kreiptis. Bet jeigu norite kokybės ir punktualumo, nors ir už šiek tiek didesnę kainą, tai siūlau ieškoti baldininko kitur.

Gairės: Eugenijus Bukauskas Baldininkas baldu gamyba baldai gamyba
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus