Anonimas / Vilnius / 2017-11-22 / xxxx317648

Lietuvos kariuomenės Dr. J. Basanavičiaus karo medicinos tarnyba (0)
"GYDYTOJA" DAIVA RIMKUVIENĖ » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Atlikdamas Karinę medicinos ekspertizę (šaukiamiems į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą) “Lietuvos kariuomenės Dr. J. Basanavičiaus karo medicinos tarnyboje”, susidūriau su itin neetišku Šeimos gydytojos D. Rimkuvienės elgesiu. Dėl gydytojos nekompetencijos, tikrintis sveikatą privalėjau atvykti net keturis kartus dėl ko patyriau turtinės bei neturtinės žalos.

Visus keturis kartus gydytoja ant manęs rėkė, kreipėsi į mane „TU“ , vartojo tokius išsireiškimus kaip „man šimtas metų“, nesidomėjo mano sveikata, siuntinėjo pas kitus gydytojus ir įsakmiu tonu liepė pateikti papildomą informaciją apie mano sveikatos būklę, o pateikus informaciją - jos nevertino ir priekaištingai šaukdama klausdavo dėl kokių priežasčių aš atėjau, nors kiti gydytojai kaip pvz.: komisijos pirmininkas D. Urbonas nurodė eiti pas šią gydytoją dėl tolimesnio sveikatos patikrinimo. Gydytoja nesugebėdavo paaiškinti kokius dar papildomus dokumentus reikėjo pateikti, nesivadovavo kitų gydytojų medicininiais išrašais apie mano sveikatą, nors pati juos liepė pristatyti. Neleisdavo įsiterpti į jos rėkimą, man nebuvo suteikta teisė net pasitikslinti jos ir taip neaiškiai pateikiamos informacijos. Buvau ne tik šokiruotas tokiu gydytojos bendravimu, bet ir priblokštas jos nekompetencija – informavus gydytoją, kad turiu sveikatos problemų dėl alergijos, ji nukreipė mane pas dermatologą, nors ir ne medikui akivaizdu, kad alergijos simptomus nustatinėja alergologas. Sveiku protu nepaaiškinamas gydytojos elgesys, mano nurodytų sveikatos problemų ignoravimas, kelia rimtą pagrindą abejoti D. Rimkuvienės kompetencija, kadangi gydytoja, ne tik neatlieka savo pareigų, tačiau kelia grėsmę pacientų sveikatai. Kiekvienas apsilankymas pas šią gydytoją man sukėlė didžiulį stresą ir su tuo susijusias sveikatos problemas - atsinaujino alerginiai bėrimai, padidėjo kraujospūdis.

Iš viešojoje erdvėje esančių komentarų apie gydytoją akivaizdu, kad toks jos elgesys nebuvo išimtinis ir vienkartinis atvejis, pastaroji nuolat ignoruoja pacientus, bendrauja rėkdama ant jų. Tai nėra suderinama ne tik su gydytojo etika, bet ir su bet kokio kito žmogaus etika. Tenka tik apgailestauti, kad tokie žmonės vis dar dirba gydymo sistemoje, nors natūraliai kyla klausimas ne tik dėl jų kompetencijos, etiškumo, bet ir dėl jų psichinės būklės.

Gairės: nekompetencija vulgari arogantiska Bjauri
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus