Pušinskienė Vida » Gydytojas, gydymas, pacientų atsiliepimai
Pušinskienė Vida
Ginekologai
Pušinskienė Vida » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sergej
Komentaras
Neprofesionali, nemandagi, nesuinteresuota savo darbe ir pagalboje pacientui.
Žmona virš metų lankosi Medikanoje, pas šią personą (atleiskitė bet gydytoja vien dėl jos diplomo, aš jos nevadinsiu). Buvo sutrikės ciklas, dėl to neišeina pastoti. Pušinskienė paskyrę vaistų kursą, pabrėžtiną, kursą, po sekančio apsilankymo pradėjo pulti pacientę dėl medikamentų vartojimo nutraukimo, nors kursas buvo suvartotas kaip išaiškinta per ankstesnį priemimą. Paskyrę tyrimus, šis veiksmas standartinis, su juo negalime nesutikti, tyrimai buvo geri.
Šiuo metu žmona apsilankė užsienio klinikoje ir gydytojas nustatė ryškia mytybos problemą, susijusia su insulino kiekiu kraujyje. Pušinskinės paskirtas medikamento vartojimas buvo netaisyklingas.
Bet pasibaisėtinas dar ir kitas faktas. Priemimo metu Pušinskienę ne kartą atvirai tyčiojosi ir dergėsi iš žmonos, metydama frazės "Gal kada pasisėks ir susilauksit", "Kam tau tie vaikai", "Nei tau ju reikia, dar jauna". Aš apie tai sužinojau tik per paskutinį apsilankymą Medikanoje, kadangi lydejau žmoną ir laukiau jos už tų poperinių dūrų.
Priemimo kaina apie 40-60 eurų + tyrimai (echoskopija 20).
Dar vienas svarbus dalykas, kad neaptikusi problemos pas pacientę puolę aiškinti, kad problem ų turį vyras ir darę tai kaip aš vėliau sužinojau irgi grubiai "tai vyras nevaisingas, tegul tikrinasi ir gydosi", buvo padarytos 2 spermogramos, kurios atvaizdavo puikius rodiklius, bet jin vis nerimo ir jos paliepimu lankiausi pas urologa, kuris buvo atvirai nustėbes ir pasiulę nebent vitaminų.
Jokiu būdu nesikreipkitė pas šitą chamišką veterinorę. Galitė paaukoti ne tik brangų laiką, pinigus, bet ir sveikatą.
I.k.
Komentaras
Teko lankytis pas šia " gydytoja" Medikanoje. Nemokėjo net spiralės įdėti,skaitė instrukcija kaip su ja elgtis. Tai matydama pasijutau tikrai nejaukiai. Ir pats procesas buvo itin skausmingas,kad galvojau numirsiu is skausmo. Ilgai dar po to kenciau skausmą,kol nenuėjau pas ginekologe savo mieste. Jai paklausus kas dėjo spirale,atsakiau,kad Klaipedoje. Sako tikriausiai Pusinskiene:) Nepatariu pas ja lankytis. Daugiau pas ja neičiau.
Parašykite apie šį gydytoją!..
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus