Darbdavys / Vilnius / 2017-02-02 / xxxx384683

Maksim Jemeljanov aferistas programuotojas. (1)
Maksim Jemeljanov » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Norime pasidalinti savo patirtimi su šiuo "programuotoju" Maksim Jemeljanov. Pradėkime nuo to jog jis yra neįgalus ir kai gavome jo darbo CV pasirodė visai priimtinas variantas pagal prašomą darbo algą bei CV nurodytus jo gabumus. Didžiausią klaidą kurią padarėme, tei neperklausėme jo buvusių darbdavių, kurie taip pat jį buvo atleidę, tik neaišku ar su tokiais vargais kaip patirti teko mums. Žinome jog neįgalūs asmenys turi daugiau privilegijų dirbant nei "sveikieji", bet mes ne apie tai ir į jo negalią net nekreipdavom dėmesio, buvo visi pas mus lygūs.
Didžiausi smagumai su šiuo veikėju prasidėjo pasibaigus bandomajam laikotarpiui. Jei jis dar bandomuoju laikotarpiu programavo (darbas kuris turi trukti 1val. darydavo 1dieną) ir bandė užduotis uždarinėti, tai po bandomuoju jis pasidarė "savo ūkio" reikalų tvarkytoju. Darbe jo nėra, į darbą ateina kada nori, o darbo metu eina "mašinos taisyti" arba "dantų taisyti" ir ką tu jam pasakysi? jis neįgalus... ir gasdina iškarto neįgaliųjų sąjunga, darbo inspekcijom ir diskriminacija darbe bei žada paduot į teismą.
Klausimas kodėl neatleistas per bandomąjį? o todėl jog buvo priskirtas ilgalaikis projektas, kurį turėjo įsigilinęs per X laiko pabaigti, o ne mėtyt iš darbo tik pradėjus dirbt juk čia ne statybos, kai matai jog žmogus nemoka iškarto dažyti ar mūryti. Kadangi terminas projekto buvo labai griežtas nusprendėm su kolektyvų palaukti, gal susitvarkys ir įsivažiuos, bet neeeee. Geriau per tą laiką vaikšioti į tualetą ir maivytis prieš veidrodį atsistojus (rimtas reikalas), o ne programuoti ir gilintis. Taigi Maksim Jemeljanov pasedėjęs t.y pratempes gumą pas mus bandomąjį laikotarpį ir dar du menesius po jo...padarė ogi visišką nulį . Rezultate mes gavom bylą darbo inspekcijoje už tai, kad vargšą bandome išnaudoti ir verčiam dirbti, o jis nesupranta už ką jam reikia pasiaiškinimus rašyti. Taip pat gavom bylą neįgaliųjų sąjungoje ir dėka gerų advokatų vos išsisukom nuo pagrindinės teismo bylos už diskriminaciją. Išlaidos patirtos nežmoniškkos: algos, algos advokatams, išeitinės, darbo vieta.

Taigi busimieji darbaviai Maksim Jemeljanov yra žmogus, kuris kaip supratome yra nedirbantis, o naudojantis savo padėtimi ir puikiai tai išmano. Turi visą užnugarį, mamą, senelį ar kažką tokio, kurie labai puikiai padavinėja skundus per visas institucijas, kai tik jų Maksimą Jemeljanovą bando "nuskriausti", tai yra matyt tekę daryti ne kartą ir žino tiksliai kur jie gali laimėti ir kiek išeitinių reik prašyti. Jo yra tikslas "atlaikyti" bandomąjį laikotarpį ir po to naudotis savo padėtimis, nes juk neįgaliojo atleidimas yra mūsų supuvusiam darbo kodekse ypatingai komplikuotas. Net ir tai, jog jis sedėdamas prie kompiuterio ir žaisdamas "solitare" gali pasakyti, kad programuoja ir tu jam nieko nepasakysi.

Gairės: programuotojas Maksim Jemeljanov neigalus
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus