Justinas / Panevėžys / 2017-12-06 / xxxx905717

Maksim Ščerbinskij - Galaxy Tab Pro - skelbiu.lt (0)
Maksim Ščerbinskij » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Mano patirtis - vien tik faktai. Mano istorijoje tai, kas nutiko iš mano perspektyvos ir tai, ką galiu įrodyti išklotinėmis, čekiais ir susirašinėjimais.

Iš šio pardavėjo nupirktas planšetinis kompiuteris su mirusia pagrindine plokšte ir aibę problemų. Išvados po profesionalios diagnostikos: remontuoti neapsimoka. Planšetinis skelbime buvo nurodytas praktiškai be jokių trūkumų, beveik "naujas". Pirkau išperkamuoju mokesčiu per Lietuvos paštą tikėdamasis išvengti nemalonumų, bet deja. Pardavėjas delsė išsiųsti planšetinį kompiuterį, nors tą žadėjo padaryti kitą dieną po apmokėtos perlaidos už siuntos mokestį. Galiausiai išsiuntė prekę su mėnesio atsiėmimo terminu. Nepastebėjau jokių išorinių matomų defektų, tad nusprendžiau priimti, nors planšetinis kompiuteris neįsijungė (vėlgi galvojau išsikrovęs, nes visą savaitgalį praleido siuntų išskirstymo punkte).
Krovimas parsinešus namo nedavė jokios naudos, nebuvo jokių gyvybės ženklų, o paskambinus ponui Maksimui šis teigė, kad prieš išsiųsdamas pagriebė pirmą po ranka pasitaikiusį pakrovėją, todėl patarė pabandyti kitą įkrovėją, kas žinoma taipogi nepadėjo. Skambučio metu jis paminėjo, kad ne tik patikrino planšetinį kompiuterį prieš pat siuntą, bet dar ir išsiuntė šiltą ir net – įjungtą. Planšetei neveikiant pardavėjas teigė, kad aš turbūt sukėliau planšetėje trumpą jungimą pajungęs ją savo namuose. Ponui Maksimui jau buvo parašytas pareiškimas tikintis atgauti į orą paleistus pinigus, bet tai buvo bergždžios pastangos. Vis dėl to paduoti jį į teismą vardan teisybės ir tampytis po teismus dėl 3 dienų darbo užmokesčio manau neverta.

Gairės: elektronines iranga deveta elektronine iranga telefonai kompiuteriai plansetiniai neveikia
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus