Austėja / Vilnius / 2017-04-20 / xxxx884601

McDonald's GARSTYČIŲ padažas (3)
McDonald's » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

LABA DIENA,

esu baisiai pasipiktinusi, nes McDonald's RESTORANAS antrą kartą iš eilės (laikotarpis tarp incidentų gali trukti bet kiek nuo poros savaičių iki pusantro mėnesio) atima (persi)valgymo malonumą.

Situacijos centre - McDonald's garstyčių padažas. Esu ištikima tam tikriems McDonald's meniu deriniams ir esu įsitikinusi, kad pilnai mėgautis Chicken McNuggets kepsneliais BŪTINAS garstyčių padažas, tačiau jau antrą kartą vietoj jo gavau netikusį pakaitalą??!! Ką jūs bandot apgauti???

Pirmąkart užsisakinėjome vištytę su GARSTYČIŲ, saldžiarūgščiu ir barbekiu padažais. Pastaruosius padažus, kuriuos, beje, pasirinko mano vaikinas, nes aš vištytę pripažįstu TIK su GARSTYČIOMIS, gavome, o vietoje GARSTYČIŲ padažo mus apgavo su GRIETINĖS PADAŽU??????????? OK, aš suprantu, kad garstyčios ir grietinė prasideda ta pačia raide, taip pat suprantu, kad nei vienas nesame tobuli ir retkarčiais klystame, tad pirmąjį kartą, kai buvau apžulikavota, nuleidau juokais. Be to, pripažįstu, kad grietinės padažas yra skanus su tam tikrais kitais pasirinkimais (mano nuomone, bulvių skiltelėmis-laiveliais), BET NE VIŠTIENA, KAS VALGO GRIETINĘ SU VIŠTIENA??????????? Ok, mano draugas, BET MAN VIŠTIENA SKANI TIK SU GARSTYČIOMIS.

Antrasis incidentas įvyko ką tik; paprašiau mamos, kad važiuodama namo užsuktų į McDrive ir parvežtų Chicken McNuggets. Šįkart su GARSTYČIOMIS, saldžiarūgščiu bei grietinės padažais, kadangi šis mano vaikinui prilipo nuo to praeito karto, kai APGAVOTE MANE IR LIKAU PRARADUSI DŽIAUGSMĄ MĖGAUTIS MAISTU. Ir ką jūs manot, kad radau firminiame popieriniame McDonald's maiše? Kadangi maniau, jog galiu jumis pasitikėti, nenustebau iš pirmo žvilgsnio radusi būtent tai, ką ir tikėjomės rasti - grietinės, saldžiarūgštį padažą... ir BARBEKIU???? BARBEKIU????????????!!!!!!!!!! RIMTAI????????????? TEN NET NE BARBEKIU, TEN BARBEKIU GLITĖSIAI, GLITĖSIAI KAIP IR SALDŽIARŪGŠTIS PADAŽAS, SKONIO REIKALAS, BET AŠ TOKIO PADAŽO PADAŽU NEVADINČIAU, NES TAI GLITĖSIAI IR MAN NEPATINKA VALGYT SAVO VIŠTYTĘ SU GLITĖSIAIS. Ir išvis, koks iškrypęs turi būti, kad valgytum BARBEKIU padažą su VIŠTIENA, kai šiaip jau jis dera su kiauliena arba jautiena?????????? Ok, aš gal ir nemyliu savęs, bet dar ne ant tiek, kad savo noru rinkčiausi ne skaniausią GARSTYČIŲ padažą (skanesnių garstyčių, negu McDonald's, man ragauti neteko... DEJA, MAN JAU SENIAI JŲ RAGAUTI NETEKO!!!!!!!!!!), o BARBEKIU GLITĖSIUS.

Pirmąjį kartą atleidau, tačiau po antro karto manyje užviso nepasitikėjimas jūsų įstaiga. Sunku net rašyti įvardį "jūsų" didžiąja raide, kai nesugebate į maišą įmesti GARSTYČIŲ padažo. Jaučiuosi pažeminta ir nusivylusi taip, kad jau net Happy Meal'as nebepadarytų manęs happy. Maniau, McDonald's RESTORANAIS galime pasitikėti, juk net keliaudama užsienyje užsukdavau pasimėgauti McSundae, kad prisiminčiau vaikystės Žirmūnuose skonį, bet, panašu, klydau, nes mano vaikystės garstyčios JUMS tėra barbekiu glitėsiai.

Ačiū jums labai už pasėtą nepasitikėjimo sėklą. MAN JAU NEBEJUOKINGA.

Gairės: McDONALDS Restoranas garstycios padazas Sugadintas gyvenimas pavogta vaikyste
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus