Audrius / Alytus / 2018-06-11 / xxxx897650

Motofixas (1)
Motofixas - Nerijus Lipkevičius » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Noriu pasidalinti savo ypač nemalonia patirtimi su Alytuje veikiančia įmone MOTOFIXAS (Putinų g.65), konkrečiai su darbuotoju Nerijumi Lipkevičiumi.
Prieš pora mėnesių nuvariau savo motociklą, kuriam buvo reikalingas remontas. N. Lipkevičius pasiliko jį tvarkyti, remontas truko daugiau nei du mėnesius, kai galiausiai paskambino, kad galiu jį pasiimti, pastarasis niekaip nerasdavo laiko grąžinti transporto priemonę, kai skambindavau, dažniausiai nekeldavo ragelio. Bendravimas su klientu buvo daugiau nei atmestinas.
Tačiau tai dar niekis palyginti su tuo, kokį vaizdą išvydau nuvažiavęs atsiimti motociklo: numeriai sulankstyti, galinis posūkio žibintas sulaužytas, rankena numušta, pačio motociklo dalių ir varžtų trūkumas. Teko pačiam jo garaže ieškoti, ko trūksta. Taip pat motociklas tepaluotas, po perrinkimo šlangelės kabo bet kaip, niekas nesudėta ir nesuslėpta taip kaip priklauso. Turiu pripažinti, kad esu šokiruotas ir žinau, kur niekada nebetvarkysiu motociklo ir ko nerekomenduosiu kitiems.

Gairės: Motociklu remontas.
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus