Robertas / Šiauliai / 2017-05-04 / xxxx415678

Blogai galanda pjūklo grandines (0)
Singlis » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Reikėjo pjūklui pagaląsti grandinę. Pažįstamas rekomendavo įmonę Singlis. Taip ir padariau, nuvežiau grandinę į Singlį Šiaulių mieste. Atsiėmus pagaląstą grandinę pastebėjau, kad kai kurie grandinės dantukai daugiau nei per pusę nugaląsti (prikabinu nuotrauką)! Keliems dantukams likę mažiau nei 4mm. Kreipiausi į Singlis, šie pareiškė, kad taip negali būti ir, kad mano grandinė sena ir ne kartą galąsta. Noriu pabrėžti, kad grandininis pjūklas buvo pirktas naujas, su nauja grandine ir iš viso pirmą kartą gyvenime vežiau grandinę galąsti.
Nuvykau į Singlis pakalbėti ir parodyti grandinę gyvai. Mano nuostabai meistras kuris galando mane apšaukė, ko aš noriu iš senos grandinės, o vadovai visiškai abejingi ir jokių kompromisų. Taigi, esu šokiruotas tokiu chamišku įmonės elgesiu ir niekam NEREKOMENDUOJU naudotis Singlis paslaugomis.

Gairės: grandines galandinimas grandines galandinimas kaina benzopjuklo grandines galandimas pjuklo grandines galandinimas Vilniuje Blogas grandines galandinimas galandinimo paslaugos galandinimo paslaugos Siauliai irankiu galandinimas Vilniuje Siauliuose.
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus