Teisutis / Vilnius / 2005-03-25 / xxxx323676

Aleksas iš AEROPOLIO (18)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Istorija paprasta. Nutariau įsigyti Saab automobilį. Taip kaip gyvenu ir dirbu Osle, automobilio pradėjau ieškoti internete, kad grįžus i Vilnių, nereiktų gaišti laiko, o iš karto galečiau nusipirkti.

Taigi sužinojau, kad yra tokia firma Aeropolis, kuri prekiauja nedaužtais automobiliais iš Prancūzijos. Ir jiems net garantiją duoda. Tai gi susiradau jų puslapyje sau tinkamą modelį ir pasiskambinau firmos savininkui ponui Aleksui. Kai paklausiau, ar automobilis techniškai tvarkingas, Aleksas atsakė, kad TAIP. Na aš juo patikėjau ir pervedžiau užstatą, t.y. 1000 lt.

Grįžęs į Lietuvą, susitikau su Aleksu, ir nuvažiavau, prieš pirkdamas automobilį, jį patikrinti autoservise. Labai daug blogumų meistrai nerado, tik kelis: vienas iš jų, automobilis, dėl kažkokių mistinių prižaščių, nenorėjo užsivesti, truputėlį bėgo tepalas iš paskirstymo dangtelio, truputėlį apibėgę vairo stiprintuvo šlangelės, kondicionieriaus vienas šlangelis leidžia skystį, neveikė valytuvai. Aleksas pripažino, kad automobilį reikia patvarkyti, tai jis ir padarė. Turėjau tris dienas važineti į servisą, nes meistrai niekaip negalėjo nustatyti, kodėl neužsiveda automobilis. Ta problema taip ir liko neišspręsta...Tuom viskas nesibaigė.

Pasirodo, kad automobilis, už kurį aš sumokėjau kaip už gerą, neturi kelių privalumų, kurie buvo įvardinti internete: automobilio vairas nesireguliavo, buvo tik vienas air bagas, vietoj keturių, nebuvo papildomo Stop signalo, kuris turėjo būti, antena turėjo buti įmontuota į galinį stikla, o ji buvo automatinė, nebuvo antipraslydimo sistemos, kuri irgi turėjo buti, nebuvo puodelio laikiklio, kuris irgi turėjo būti, dvigubi dangteliai nuo saulės, dviejų zonu klimato reguliavimo sitema, jų irgi nebuvo.

Nu ką, gerai, kad automobilis tikrai buvo nedaužtas ir jam davė garantiją, kaip ir žadejo. Taip kaip aš buvau jau sumokėjas užstatą ir Aleksas už visus išvardintus dalykus kainos man nenuleido, teko pirkti tą automobilį. Nesinorėjo prarasti užstato.

Taigi mano patarimas, jei pirksit kada iš Aeropolio automobilį, nepatingėkit patikrinti, ar jame yra visi privalumai, už kuriuos jūs mokate.

Pagarbiai Teisutis Janušonis
solara@one.lt
+4799519535

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus