Tadas / Kaunas / 2005-04-08 / xxxx973627

Atsargiai pirkite BUSTUVOS butus (15)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Vos neįsigijom Bustuvos buto, dabar statomo Kaune, Radvilėnų pl. gerai, kad sutartį pastudijavom normaliai...

Trumpai pakomentuosiu...

- žemė statomo namo neaišku kam priklauso ir nenurodyta kieno nuosavybėn ji pereis po statybų perdavimo gyventojams. Normaliu atveju, turėtų būt kam ji prikklauso ir kaip, kada pereis butų savininkų nuosavybėn.

- sutartyje nurodyta, kad statomas namas yra užstatytas Vilniaus banke, be to nurodyta, kad jį Bustuva be atskiro pranešimo (t.y. man, savininkui vieno iš butų) gali įkeisti tretiems asmenims (taip išeina, kad jie gali susirinkti pinigus, bankrutuoti ir aš lieku ant ledo). Normaliai tokiu atveju reikėtų garantinio rašto man iš banko, kad galėčiau ramiai pirkti tą butą ir nerizikuot, bet apie tai Bustuva nenori girdėt.

-nenurodyti jokie konkretus Bustuvos įsipareigojimai t.y. nei terminai, nei naudojamos medžiagos, nei buto užbaigtumas prieš jį perduodant (viskas labai abstraktu), nėra ir nurodyta, kas projekto vadovas ir daug kitų trūkumų

- Nurodyti labai griežti įsipareigojimai pirkėjui t.y. baudos ir t.t.

Tai va tiek žinių iš mano patirties, bandžiau derėtis dėl kai kurių sutarties punktų (taisyti ten reikia praktiškai visą sutartį iš esmės), bet man buvo pasakyta, kad jei nepatinka, tai galiu pasiieškoti kitų butų...

Manau, prieš perkant iš šitos šaraškino kontoros butą, reikėtu gerai su teisininkais pasikonsultuot, nes jei būtų rimti jų ketinimai, tai ir sutartį drąsiai galėtų pasirašyti normalią.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus