Vytautas / Vilnius / 2005-04-12 / xxxx099635

BELMONTAS vėl laukia svečių antplūdžio??? (19)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Gaila, nemačiau šios svetainės kiek anksčiau, o būtent tada, kai labiausiai norėjosi "išsilieti" ant tos Belmonto "valgyklos".

Tai buvo pernai. Trumpam, savo kelionės po Vidurio ir Šiaurės Europą metu, į Vilnių - savo jaunystės miestą užsuko senas mano ir kitų Vilniečių bičiulis, šiuo metu gyvenantis ir dirbantis Izraelyje. Be jokios abejonės, prabėgus daugeliui metų, norėjosi su Juo susitikti kur nors gražioje vietoje. Kaip visi puikiai suprantame, tokią gražią vietą nežinia kokiam laikotarpiui, kokiomis tiesomis ir netiesomis ("pravdami i nepravdami") yra "okupavusi" Belmonto...na tegul ne valgykla, bet ne daugiau kaip užeiga...

Daugelis iš mūsų linksmos, dainingos kompanijos užsisakėme šašlykus (kaip ne kaip - gamtos patiekalas). Ir kaip mes nesuvokėme, kad po savaitgalio (o buvo pirmadienis ar antradienis?) gausime šlamšti visas atliekas. Taigi buvo patiektas dvokiančios, net paraudusios nuo rūgimo, mėsos iešmukas su svogūnais ir pomidorų padažu. Na net "sovietinėje" sudegusioje šašlykinėje "Šernas" tais visuotinio nepriteklio metais šašlykai buvo gerokai skanesni.

Taigi, su savo lėkšte tuoj pat nuskubėjau pas kaukazietiškos išvaizdos "koką", kuris "paderži arbuz" dievagojosi, kad šašlykas ka tik užraugtas... Nenorėjau gadinti nei savo nei Svečio, ar kitų bičiulių nuotaikos, tad palikau šį "maitą" šunims.

witoox8@one.lt

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus