Aušra / Vilnius / 2005-04-11 / xxxx181659

BELMONTO "valgykla" (14)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Vieną šetadienio popietę užsukome su drauge į Belmontą (Vilniuje) atšvęsti gimtadienį. Aš užsisakiau vištienos ktūtinėlę apvyniotą šonine, o draugė - avienos ir jautienos troškinį.

Na kol laukėme savo patiekalų, paprašėme raudono sauso vyno. Čia viskas ir prasidėjo. Jau, kaip vyną nešė, aš pastebėjau, kad jo spalva įtartinai nesodri. Padavėja, kurios vardo, deja nežinau, labai greit pastatė vyną ant stalo ir visai nesureagavus į mano klausimą:"Ar čia raudonas vynas?" pasišalino.

Paragavus paaiškėjo, kad tai visai ne tas vynas, kurį mes užsakėme, be viso to, vynas buvo patiektas labai šaltas. Kaip po ilgų bandymų vis tik pavyko prisikviesti padavėję, ji įžūliai aiškino, kad čia yra mūsų užsakytas vynas, vėliau pasAkė, kad nueis ir pasiklaus barmeno, nes jis tą vyną įpylė. Grįžus atsiprašė, nes paaiškėjo, kad vynas vis tik ne tas ir atnešė pageidaujamą vyną. Karšti patiekalai, man priminė sovietinius valgyklinius: minėta vištienos krūtinėlė buvo visai nebloga, tačiau pateikta buvo su bulvių koše ir burokėlių salotom, iš kurių išbėgęs skystis, nesuteikė patiekalui estetinio vazdo, be to labai jau keistas derinys. Na o draugės avienos troškinys, labiau priminė kopūstų troškinį su ta pačia bulvių koše ir burokėliais.

Po tokių patiekalų teko dar užsisakyti vyno (šį kart atneše užsakytąjį), kad nuplauti nemalonų skonį.

Taigi išvada: patiekalai - valgyklos lygio, aptarnavimas - pasibaisėtinas, kainos - Europietiškos. Tkriausiai nereikia net rašyti, kad gimtadienio nuotaika buvo sugadinta.

el p.adresas: mamusiu@one.lt

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus