Petraz / Klaipėda / 2005-03-20 / xxxx407088

ELEKTROMARKT - apgauna savo klientus (18)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Visi tikriausiai matė ELEKTROMARKT reklaminius žurnaliukus su ELEKTROŠOKINĖM (pavaizduotas vaikinas su pakilusia šukuosena) nuolaidom Velykų proga.

Tačiau kainos neatitinka tikrovės, pvz paskutiniame puslapyje pavaizduota JVC X-modelio namų kino aparatūra, kainuojanti 699lt, pamatęs nusprendžiau įsigyti, kadangi labai nustebino šios įrangos galingumas bei tech. parametrai nurodyti reklamoje. Kitose pardutuvėse tokio tipo aparatūra kainuoja apie 1200lt.

Atvykęs į parduotuvę, suradau šitą modelį, jis kainavo tiek, kiek buvo reklamoje, tačiau į ką aš iš karto atkreipiau dėmesį, į tai, jog galingumai nurodyti mažytėm raidėm žemiau kainos neatitinka reklamos užrašo, vietoje 100w subwoofer'io, pasirode tik50w, vietoje priekinių ir galinių kolonėlių po 45w, buvo po 25w, taigi reklama neatitiko tikrovės.

Nustebęs pasikviečiau Elektromarkt darbuotoją ir pasiėmęs reklaminį žurnaliuką, pradėjau jam rodyti modelį žurnale ir parduotuvėje, paraudonavęs pardavėjas sutiko, kad reklamoje yra apagvystė, priduręs, kad tipo reklamos leidėjai "suklydo", ir kad tipo per TV irgi suka neteisingas kainas (na tai ko jas sukti, jei jie žino klaidas, tai vietoj to, kad ištaisyti, jie "pudrina žmonėm" smegenis).

Tada paklausęs jo, ar taip jie gerbia savo klientus, jis tik stovėjo ir žiūrėjo į grindis.

Taigi, manau, kad taip jie bando apgauti žmones, kurie daug nesigilina į detales, o tik skuba greitai pirkti.

Būkite atidūs, be to mano daugelis pažįstamų taip pat turi daug ką papasakoti apie šių parduotuvių tinklą.

Manau, kad ši akcija vyksta ir dabar taigi galite patys įsitikinti.
Parduotuvė, kurioje aš norėjau pirkti yra Klaipėdoje, tačiau manau tokios "akcijos" yra visur.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus