Klientė / Vilnius / 2005-04-13 / xxxx339663

FORTAKAS nutyli sąlygas (17)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Labai pasipiktinau šios firmos, prekiaujančios kompiuterine įranga, darbuotoju.

Nusprendžiau nusipirkti skaitmeninį fotoaparatą HP. Internetiniame puslapyje buvo nurodyta, kad visiems HP fotoaparatams taikoma 20 proc. nuolaida. Apsidžiaugiau, paskaičiavau, kad sutaupysiu maždaug 200lt., nei pirkdama kitur. Tačiau, kai užsisakiau fotoaparatą ir sumokėjau užstatą 100lt. (kadangi turėjo atvežti sekančią dieną) ir pakilau eiti, darbuotojas lyg tarp kitko pasakė - lauksiu rytoj jūsų su senu fotoaparatu!

Pasirodo, kad ta akcija 20 procentų galioja tik atnešus seną bet kokį fotoaparatą! Pasipiktinau, juk internete nebuvo nurodytos tokios sąlygos ir tai klaidina klientus.

Nevykęs jaunas darbuotojas man dar bandė aiškinti, kad viskas parašyta, tačiau kai prie mano akių paprašiau parodyti internetinio puslapio adresą, pasimetė ir pripažino savo kaltę.

P.S. Moralas: prieš ką nors įsigydami su akcija gerai išsiklausinėkite, kokios sąlygos nuo A iki Ž, nes šiaip sau niekas nieko papigiai nedalina :)

P.P.S. Mano draugas prieš porą metų šioje firmoje įsigijo kompiuterį. Jau spėjo sugesti procesorius, paskui monitorius. Dėkui dar, kad garantija galiojo. Tačiau monitorių jau remontuoja 1 mėn., o laikinai jam pakeisti kito neduoda.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus