Garantinis aptarnavimas ServiceNet (13)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Naują teliką, pirktą iš TopoCentro teko vežti į garantinio aptarnavimo centrą ServiceNet, kadangi aptikau defektą ekrane (rusiškai turbut skamba kaip Cepbuca Het).

1dienį palikau aš savo teliką, nieks net nepasidomėjo koks defektas.

3dieną skambina man iš ServiceNet ir sako, kad nemato mano defekto... teko pačiam nuvažiuoti ir parodyti defektą, paklausiau, kada gausiu naują telika be defektų, prižadėjo 4dienį arba 5dienį.

4dienį paskambinau pasiteirauti, bet atsakė, kad duomenų apie mano problema nėra ir pasiūlė skambinti vakare, paskambinau vakare, tačiau atsiliepė kitas žmogus ir pasakė, kad jis netvarko tokio reikalų, o kitų žmonių jau darbe nėra (darbo laiku nieks nedirba).

5dienį užeinu pasiteirauti ir iš karto buvau apkaltintas įkyrumu, ilgų diskusijų metu pavyksta įkalbėti darbuotojas susisiekti su tiekėju ir sužinoti, kada gi man pagaliau pakeis teliką... galiausiai prižadėjo, kad iki vakaro pakeis.

Dabar sėdziu ir laukiu... turiu laiko apgalvoti savo įkyrų elgesį, kuriuo priverčiau ServiceNet darbuotojus atlikti savo pareigas. Gal man pačiam ten įsidarbinti? ;-)

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus