GROTTHUSS, LA PERGOLA, UAB EDAMA (20)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Šio skundo tikslas perspėti visus, kas nori čia įsidarbinti, kad nepadarytų didelės klaidos.

Pradirbau čia metus. Mano atlyginimas čia buvo tikrai juokingas palyginti su kitais viešbučiais, knygelėje minimumas, viršvalandžių nemoka, už kiekvieną smulkmeną grasindavo atlyginimo sumažinimu, kurie ir taip vėluodavo po 2 mėnesius - priežastis "Jūs juk žinote, kad neturime pinigų" (koks mano sušiktas reikalas?).

Jei susirgote, tai teks už tas dienas atidirbti be jokio papildomo užmokesčio, o kai išeidinėsite iš darbo jums sumokės ne sutartą normalų atlyginimą, o minimumą, nežiūrint į tai, kad jūs atidirbote visą mėnesį ir jei pareikalausite savo pinigų jums dar ir pagrasins - "Jūs juk žinote, kad aš galiu jums prirašyti papeikimų ir atleisti už juos!" (laimei jokie papeikimai į knygelę nebesirašo).

Galų gale kai išeisite (visų pinigų tikrai nesumokės) iš savo buvusių bendradarbių išgirsite, kad jus dar apšmeižė ir apkaltino sūrio vagyste. Taip, taip.... o po to ta pačia nuostabiojo sūrio vagyste apkaltins ir kitus žmones.

Lygis čia yra toks aukštas, kad net kambarinėms siūloma eiti dirbti padavėjomis per pusryčius. Dirbant jus butinai apkraus kitų "žmonių" darbais - pvz. anketomis, kur reikia įvesti tik vardą ir pavardę (tie žmonės, aišku, to nesugeba padaryti, iš kur jiems žinoti koks jų vardas ir pavardė, o gal net ir rašyti nemoka), o darbo pabaigoje jus dar užsipuls, kad kažko nespėjote padaryti. (Įdomu kodėl!!!)

Žodžiu, minusus dar ilgai būtų galima vardinti, į kai ką, net sunku patikėti - yra tik viena galimybė viską patikrinti - įsidarbinkit ir sužinosit.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus