Olvis / Molėtai / 2005-03-31 / xxxx602660

HANSA BANKAS kas per... (25)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kažkokia nesamonė, kaip suprasti? Buvo saskaitoje dar apie 10 Lt prieš 3-4 metus ir sąskaita buvo daugiau nesinaudojama. Po kelių metų pertraukos pradėjo eiti laiškai, kad jau aš jiems esu įsiskolinęs jau per 15 Lt ir vis kas mėnesį suma didėja. Pradėjo eiti laiškai su grąsinančiu raštu, kad bus ta suma išieškota. Už kiekvieną tą jų siųstą laišką buvo dar suma dedama į mano tą įsiskolinimą. Buvo nueita į banką ir uždarytas tų laiškų siuntymas. Bet vistiek laiškai ėjo kaip ėję.

Sąskaitas Hansa banke turejom keliese su pažistamais, taip pat tėvas, atidarytas tuo pačiu metu ir pas visus buvo likę šiek tiek pinigų. Bet kažkodėl tai man vienam pradėjo eiti tie nesąmoningi laiškai.

Turėjau Vilniaus banko kortelę ir dar su keliais litais, nesinaudojant ja metus laiko ir pasibaigus jos dviejų metų galiojimui, ją užblokavo. Ir jokių laiškų nebeėjo su kažkokiomis nesąmonėmis, kaip Hansa bankas daro.

Ačiū. Daugiau paslaugų iš Hansa banko jokių nebereikia ir kitiems nerekomenduoju.

Šiuo metu naudojuosi NORD/LB banko paslaugomis ir tuo esu labai patenkintas. Aptarnavimas labai geras, o ir mokesčiams sumokėti ima mažesnį užmokestį.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus