Lina / Kaunas / 2005-03-21 / xxxx015324

KAUNO JAUNIMO KAMERINIS TEATRAS (0)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sveiki,

Na kantrybė jau visiškai pratrūko.

Per Valentino dieną (vasario 14) sugalvojome ta proga nueiti į spektaklį. Kadangi tai dienai bilietų jau nebebuvo, tai nusipirkome bilietus vasario 18 d. į spektaklį - Skaisčioji santuoka. Atbėgam vasario 18d, sako - jūsų spektaklio nebus, aktorė susirgo, spektaklis nukeltas į kovo 19 d. Na mes - ok ok, visko būna, beje, nepaskambins telefonu juk neturi.

Sulaukiam kovo, į spektaklį žiauriai noris, internete labai teigiami atsiliepimai. Kovo 16d. pažiūriu internete, ogi spektaklis ne 19 d., o 20. Paskambinu - taip taip, nukėleme.

Jau ir nervas pradėjo imti, susiplanuoji žmogus ir šnai vėl nėr. Na ką gi, einam sekmadienį į teatrą, Valentino dienos proga, įeiname, o ten panelė nekaltu sijonėliu - ar žinote, kad jūsų spektaklio šiandien nebus... O kada bus? Oi ko gero kitą sezoną, bet kviečiame jus pažiūrėti Piku Dama. Bet taigi čia ne komedija. Ne, bet vis tiek labai įdomu... Nuėjom jau neiškentę...

Dieve Dieve, dar tokios baisybės nesu mačius. Na jau koks šlykštus spektaklis, be jokio scenarijaus. Gerai, kad rodė tik 1,5 val.

Nežinau, ar dar kada nors drysime į Kauno jaunimo kamerinį teatrą eit...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus