Renatas / Vilnius / 2005-03-20 / xxxx705164

Klubo BRODVĖJUS darbuotojų įžūlumui nėra ribų (21)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Praeitą žiemą Brodvėjaus klube man paskambino svarbus asmuo. Kadangi negalėjau girdėti, ką jis kalba, išėjau į kiemą pakalbėti (be striukės gruodžio mėn). Po penkių minučių norėjau grįžti, bet manęs neįleido. Motyvavo, pirmiausiai, kur mano bilietas (o bilietą, čekį paėmė bare, nes tada galėjai už tą sumą nusipirkti ką nors.) Pasakiau, kad pirkau alaus, juk bare paėma čekį, patys žinot ir be to taigi matėt, kai aš išeinu, o kad jūs nededate štampų tai jūsų kaltė, ir jokio ženklo nėra nei įspėjimo, kad išeiti negalima.

Tai jis vistiek neįleido, o stūmė lauk (nors pats sakė, jo mačiau kaip išeini ir ką...). Sakau taigi striukė mano viduje, kaip aš eisiu namo. Tai pasiūlė palydint apsauginiui pasiimt striukę. Tačiau įėjus aš sakiau, kad dabar niekur neisiu, juk aš mokėjau už įėjimą, sakau vaizdo kamerų įrašą pažiūrėkit. Jie juokėsi ir išmetė mane vėl be striukės lauk, sako dabar gali tik draugams skambint, kad striukę išneštų.

Tada kieme skambinau 118, sužinojau jų numerį ir skambinau pakalbėt su direktore ar administratore. Mane pakvietė administratorė (kurios išsilavinimas bei mentalitetas ko gero žemesnis už tų apsauginių) į vidų ir klausia ne manęs, o apsauginių kas įvyko, apsauginiai apžmeižė mane, atseit aš be jokios elės braunuos į klubą, kolioju apsauginius ir pan. Ji mano nuomonės net neišklausė, nors ir draugai buvo atėję paliūdyt, kad aš čia jau buvau ir susimokėjau už viską. Tačiau veltui.

Ir kai mačiau jau, kad čia jau bergzdžias reikalas, sakiau antrą kartą susimokėsiu, tačiau ir to neleido, atseit esu konfliktiška asmenybė ir bus su manim problemų. Ką gi teko išeit. Ir daugiau ten negrįžau... jau metai kaip.

Esu girdėjęs ir iš daugiau žmonių, kad ten klientai nelabai gerbiami, nes jų jiems ir taip per akis...

Žemas lygis, o apyvarta didelė...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus