V. / Vilnius / 2005-04-04 / xxxx415600

LIETUVOS AUTOMATIKA - mulkinimo kontora (12)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Noriu įspėti tuos, kas gali turėti kokių nors reikalų su tokia kontora - Lietuvos Automatika, randasi jie Vilniuje, Panerių 45, veikla - elektros ir automatikos įrangos montavimas ir pirkimas (pirkimas - pirmoje vietoje, iš to daugiau naudos išgauna, klientai ne visada gerai žino prietaisų kainas).

Vadovas jų - toks ponas Mark Minc, jis taip pat pagrindinis akcininkas, tikras šykštuolis, kalba daug ir iš tuščio į kiaurą. Darbuotojai dažniausiai uždirba minimumą, kas save laiko vertesniu daugiau, seniai paliko šitą šaraškino kontorą - štai Klaipėdos filiale liko dirbti tik 2 žmonės- darbininkas ir sandėlininkė, seniau buvo apie 20. Skolingi kitoms įmonėms už kabelius, metalą... baigiant pieštukais, buvo ne kartą paduoti į teismą, buvo sprendimai areštuoti dalį jų turto.

Keli darbuotojai (išeidami iš darbo) apskundė Darbo Inspekcijai, kad vėluoja išmokėti algas, bet tą kartą išsisuko - buvo gal 100lt avansą per 3 mėn išmokėję, taigi ''įstatymo nepažeidė''. Pagyrų apie šitą kontorą galite paskaityti www.automatika.lt, tik svetainė jau kokie 6 metai neatnaujinta, pusė išvardintų ten žmonių nebedirba, net telefonai su senais kodais, nėra kada ponams tokiais niekais, kaip svetainės peržiūra, užsiimti...

Bet geriau tomis pasakomis netikėti, kol savo akimis nepamatysite...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus