Tomas / Vilnius / 2005-04-08 / xxxx904037

LIETUVOS RADIJO ir TV CENTRE į darbą priimama pagal tikėjimą (24)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Ieškau darbo. Specializuojuosi VoIP srityje. Nusiunčiau CV pagal skelbimą į LRTC (www.lrtc.net). Pakvietė pokalbiui. Dalyvavo trys viršininkai įvairių skyrių (Tech., VoIP ir dar kažkoks). Pokalbis buvo apie mano technines žinias ir darbo patirtį. Pasirodžiau jiems tinkamas.

Sekančią dieną paskirtas pokalbis pas gen. direktorių dėl atlyginimo. Mano prašomas atlyginimas 2000 LTL į rankas gen. dir. pasirodė per didelis. Pradėjo abejoti mano darbo patirtimi, universitetiniu išsilavinimu. Kai pasiūliau pateikti visas reikalingas pažymas - nelikus argumentų pakeitė temą apie mano gyvenimiškas pažiūras, vertybes ir pan.

Pokalbio metu supratau, kur link viskas krypsta. Visi klausimai buvo netiesioginiai - ar aš laikau dievą savo gyvenimo "atspirties tašku"? Kadangi nesu tikintis, mandagiai stengiausi nukreipti temą. Nesulaukęs iš manęs patvirtinimo, gen.dir. pradėjo teigti, kad mano gyvenimo supratimas yra klaidingas ir jis mano, kad aš turėčiau pakeisti savo požiūrį ir vertybes ir todėl jis negali man "padėti" (lyg aš atėjau pagalbos jo prašyti).

Toliau buvo keli sakiniai pasakyti mano mirusių tėvų atžvilgiu, kurie buvo žemiau visų kultūringumo ribų, todėl neminėsiu jų čia.

Va taip maloniai praleistas laikas davė šiokios tokios patirties. Jei kas bandysite darbintis LRTC - manau mano rašliava padės praeiti šį etapą sėkmingiau negu man.

Pagirtinas žodis Giedriui Aleknavičiui, kuris tikrai pasirodė kompetetingas žmogus, sugebantis konstruktyviai bendrauti.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus