Saulė / Vilnius / 2005-03-29 / xxxx411203

MAMBO picerija Ermitaže (25)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Kai atsidarė Mambo picerija, pamaniau, kad tai gera proga paragauti jų siūlomų picų ar kitų karštų patiekalų.

Laisvų vietų buvo nemažai, tad net nepagalvojau, kad kažkas gali būti ne taip. Padavėją bandėme prisišaukti gana ilgai. Bet pagaliau, po 20 min. pavyko! Vaikinai užsisakė sultinio su picinėm bandelėm. Aš - salotų, draugė - lazaniją.

Po 20 min. mums atnešė salotas ir lazanija. Salotose trūko alyvuogių, paprikos, bet pamaniau, tiek to, nepriekaištausiu, pasitaiko, tik buvo keista, kad lazanija pašildė greičiau nei paprastą vištienos sultinį. Na, mes, merginos, pavalgėm, o vaikinai - laukė, laukė, laukė, laukė. Pagaliau praėjo 45 min., trūko kantrybė... pasikvietėm padavėją. Ji: tai taip, taip... kepa...vis dar kepa... laukėm dar 15 min.! Vėl ją pasišaukėm. Tikrai jau pikta pasidarė. Padavėja pažadėjo, kad už 3 min. jau tikrai atneš.

Man kažkaip net kilo įtarimas, ar tik nenubėgo kokia virėja į viršuje esančia Saulutę nupirkti bulijono kubelių.

Sultinius vaikinai gavo po daugiau nei 1h.

Tada dar 10 min palaukėm sąskaitos ir pagaliau iš ten ištrūkom.

Prieš savaitę vėl ten nuėjau, pamaniau, kad tokie bardakai vyko dėl to, kad kavinė - naujai atsidariusi ir pan. NESAMONĖ!

Šį kartą su drauge laukėme apie 30 min., nes padavėjos buvo labai užsiėmę, atsirėmę į barą kažką labai smagaus šnekučiavosi.

Sulaukus gėrimų, sunkumų kilo su mano kortele, nes dingo ryšys su banku,tad dar palaukėm 20 min.

Žinot, kažkaip manau, kad jei neturi kur leisti laiko, tai gali nueiti i Mambo pica, ten tikrai - tave, nori to ar ne, užlaikys bent porai valandų!

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus