MINIMOSE - nevalyvos pardavėjos (15)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Dar rudenį Minimoje (Vilnius, Dūkštų g.1) konditerijos skyriuj pirkau sveriamą pyragą, o pardavėja vardu Vanda, pakuodama į maišiuką dar ir pakosėjo tiesiai į vidų... Neužsidengė burnos, nenusisuko, žodžiu, susinervinau, bet nutylėjau - jaučiu, būtų nesupratus, kas man nepatinka. Grįžusi paskambinau į Kokybės sk., mandagiai išklausė, bet nežinau, kokias išvadas padarė, nes daugiau ten nebeužeinu.

Dabar grįždama iš darbo užeinu į MiniMaxima, Taikos g. 1. ten irgi yra kulinarijos/konditerijos skyrius ir dirba nevalyvos pardavėjos. Viena vakar čiaudėjo ir slogavo, valėsi nosį purvina nosine, o paskui lyg niekur nieko aptarnavo pirkėjus. Rankų nusiplaut jai neatėjo į galvą.

Tame pačiame skyriuje nepatariu pirkti bandelių, nors jos ir labai gražiai sudėtos. Kartą viena jauna motušė su vaikeliu atėjo pirkti tų bandelių, ir lyg niekur nieko ėmė čiupinėti plikom rankom tas bandeles, o nepatikusias dėdavo atgal. Pasibaisėjus pasakiau jai: "Moteriške, ką jūs sau leidžiat?" Tai mačiusi ta nevalyva pardavėja tas apčiupinėtas bandeles plikom rankom sudėjo gražiai lyg ką tik atvežtos būtų. Aišku, tai motušei nė žodžio nepasakė (dėl to, kad "klientas visada teisus" ir dėl to, kad jai čia nieko baisaus)... Ir šiaip ne kartą mačiau, kad jos tame skyriuje valo lentynas skudurėliu, o paskui tomis pačiomis neplautomis rankomis eina tvarkingai dėlioti bandelių, tortų (kartą įmerkė pirštą į tortą ir čia pat aplaižė)... Aišku, kai paprašau sveriamų sausainių, užsimauna vienkartines pirštines, bet kodėl jų negali užsimauti KIEKVIENĄ KARTĄ, KAI LIEČIA MAISTĄ?

Galvojau, gal pasiskųsti vedėjai, bet ne kartą mačiau, kaip jos visos sustojusios smagiai juokiasi. Vadinasi, draugės, ir vedėja savo draugių-pavaldinių nebars, neatleis iš darbo... O ką man daryt, jei parduotuvė arti namų, negi eiti kitur, nes čia nevalyvos pardavėjos? Įdomu, ar joms kas nors aiškina higienos taisykles? Ar jos žino, kad rankas po tualeto reikia plauti, po velnių? Oi, kaip abejoju....

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus