Robertas / Vilnius / 2005-03-25 / xxxx100702

Ne kokia dabar COCA-COLA (24)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Sveiki mieli Lietuvos žmonės. Ilgai mąsčiau, pranešti jums apie tai, kas vyksta pasaulinio lygio kompanijoj „COCA-COLA“ ar neverta, bet manau, kad privalau jus informuoti ir kiek įmanoma apdrausti tuos, kurie žada kada nors ten dirbti.

Ieškodamas darbo suradau skelbimą, kad UAB „COCA-COLA“ HBC LIETUVA ieško prekybos atstovų. Pakliuvau į pokalbį. Per pokalbį personalo vadybininkė taip gražiai apibūdino kas tai per kompanija, kokia rami atmosfera sudaryta darbuotojams, vienu žodžiu, aš pakliuvau ant jos kabliuko.

Taip sutinku, 3 mėn. buvo viskas gerai. Pats esu darbštus, užsispyręs, todėl man puikiai sekėsi, bet nežiūrint to darbo apkrovimas vis didėjo, o paskatinimo nebuvo jokio. Žmonės dažnai buvo verčiami dirbti savaitgaliais, už tai jiems niekas prie algos neprimokėdavo. Ištisai susirinkimai po darbo, kurie užsitesdavo iki 21.00, manau, jeigu apie tai sužinotų darbo inspekcija įmonei tektų susimokėti baudas. Iš valdžios pusės pažeminimai.

Pagaliau supratau, kur aš pakliuvau, nusprendžiau išeiti. Iki mano išėjimo tokius sprendimus padarė dar keli mano kolegos. Išeiti irgi nėra paprasta, visi vadovai pradeda žadėti, kad viskas pasikeis, pagerės darbo sąlygos, šneka kažkokias nesąmonės, kad niekur kitur nėra tokiu gerų darbo sąlygų. Visa tai yra apgaulė, pasiūlyti jie nieko negalės, o pastovi kadrų kaita stipriai atsiliepia finansiniuose įmonės reikaluose.

Naujom darbovietėm visi jie yra patenkinti ir dabar supranta, kad „COCA-COLA“ tai yra inkubatorius. Taigi noriu jus gerbiamieji įspėti, būkite atsargus priimdami sprendimą. Ačiū.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus