Tomas / Kaunas / 2005-03-17 / xxxx712780

Nemontuokite dujinės įrangos firmoje SLIKAS (16)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Atsitiko taip, jog norėdamas sutaupyti pinigų važinėjant automobiliu, įsimontavau dujinę įrangą. Bet, kaip paaiškėjo, vėliau ta įranga visiškai netiko mano automobiliui.

Mano manymu, prieš ją montuojant nebuvo atliktas testavimas, kuris parodytų, ar įranga tiks automobiliui [daugelyje firmų tai atliekama]. Kadangi ta įranga man netiko aš ją išmontavau toje pačioje firmoje, bet deja ir vėl su mano automobiliu kartu ir su manim buvo pasielgta, švelniai sakant, grubiai.

Išmontavus įranga mašinos buklė pastebimai suprastėjo, kreipiausi į tą pačią firmą, bet atsakymas buvo: mes niekuo negalime padėti.

Kaip sužinojau vėliau, tai įranga buvo išmontuota labai grubiai, laidai palikti nepaslėpti, kas vėliau man lėme, automobilio neužsivedimą. Įprastinio kuro sąnaudos padidėjo beveik dvigubai. Visapusiškam variklio tikrinimui/remontavimui išleidau taip pat nemažus pinigus. Nors ta firma iš pradžių atrodė tikrai tvarkinga, man išdavė visus dokumentus, garantija ir t.t. Pasirodė, kad aš klydau. Taigi kaina nevisada parodo kokybę.

Būkite atsargūs, sužinokite visą informaciją, jei perkate dujinę įrangą. Firmos pavadinimas "Slikas" ji yra įsikūrusi Kaune, Studentų gatvėje.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus