Vytautas / Kaunas / 2005-03-24 / xxxx333578

Nepagrystai paguldė į ligoninę (17)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

2005.03.18 dienos vakare apsilankėme Garliavos poliklinikoje patikrinti sveikatą 3,5 metų dukrelei. Kadangi mūsų gydytoja atostogavo apsilankėme pas gyd. Žagarienę , pas kurią jau lankėmės 03.14.

Vaikas atėjęs iš lauko tiesiai į kabinetą dėl temperatūrų kaitos kelis kartus užsikosėjo, o gydytoja išgirdusi šį kosėjimą iš karto pasiuntė į Garliavos ligoninę guldyti. Galvojom, kažkas labai blogo, kad net neleido parvažiuoti namo susirinkti daiktus (pižamą , tapkes , rankšluoščius ir t.t.) . Taip kad paguldė penktadienio vakare. Sekančią dieną atlikus tyrimus, paaiškėjo, kad tyrimai geri ir tik kraujo tyrimas rodė vos vos į uždegimo pusę. Pirmadienį atlikus rengenogramą nerado nei plaucių uždegimo, nei bronchito, o tik bronchito požymius.

Prašėm, kad išleistų namo bet ligoninės vedėja buvo kategoriškai prieš. Pamėginus išsiaiškint kodėl, išaiškėjo, cituoju:
- Gydytoja geriau žino kokia jūsų šeimos materialinė padėtis ir kokia šeimoje vaiko priežiūra. Ligoninėje vaikui bus geriau..."

Paaiškinau, kad tai visai ne mūsų šeimos gydytoja ir ji mus mato tik antrą kartą, o namuose pas mus iš vis niekad nebuvo, o 2500 lt. per mėnesį pajamas turincią šeimą ''bomžais'' ar asocialiais, tai ką žinau...

Be to ligoninėje, kai vaikas palatoje po šaltu vandeniu plauna žaislus, rankovės iki alkūnių šlapios ir nuogu pilvu landžioja po lovom ir laksto po koridorių, nuo to tik peršalt gali, o ne geriau pasidaryti.

Tada po kelių formalumų vaiką išleido namo, nes net temperatūra buvo normoj visą tą laiką.

GAL VISA TAI, KAD DOVANŲ NEATNEŠIAU PONEI ŽAGARIENEI?

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus