Monika / Vilnius / 2005-04-10 / xxxx592716

Nesikreipkit į turizmo agentūrą GRŪDA Vilniuje (14)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Reikalas buto toks: vieną 5dienį sužinojau, kad skubiai turiu būti Frankfurte, nuvykau su draugu į turagentūrą Grūda Čiurlionio gatvėje, Vilnius, nusipirkau bilietą iki Frankfurto ateinančiam sekmadieniui, sumokėjusi 1200 lt., sekančią dieną, t.y. šeštadienį paskambinau į agentūrą ir paprašiau bilietą performinti 1dieniui, nes pasikeitė planai. Mergina vardu Živilė man perskambino ir pranešė, kad viskas sutvarkyta, pas juos man atvykti nereikia, tiesiog su tuo bilietu reikia būti Vilniaus oro uoste ir galėsiu sau ramiai skristi, mat LAL apie viską pranešta.

Ką jūs galvojate??? Nuvykusi į oro uostą, užėjau į Lietuvos avialinijų ofisą dėl viso pikto pasiteirauti, ar viskas ok:) LAL'o darbuotoja spoksojo į mane kvadratinėm akim ir bukai žiūrėjo į kompiuterio duomenų bazę, kur nebuvo jokios info apie mano bilietą... turėjau damokėti 750 lt!!!

Paskambinau į Grudą ir pasakiau viską, ką galvojau apie juos.

Nesikreipkit ten, nes mano kompanjonas per juos nuvažiavęs į Jasno kurortą, turėjo gyventi su kitu vyru numeryje, nors buvo užsisakęs vienvietį kambarį.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus