Marius / Vilnius / 2005-04-13 / xxxx099635

Pirkdami šviestuvus SENUKUOSE, būkite atsargūs (14)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Neseniai pirkau šviestuvą (pakabinamą) "Senukuose", Vilniuje. Radau neblogą variantą, kainą (lyginant su panašiais šviestuvais) buvo gerokai mažesnė, tad susigundžiau. Man atnešė "paskutinį" iš sandėlio, buvo labai malonūs. Tačiau iš sandėlio atneštas šviestuvas jau buvo apvyniotas keliais plono celofano sluoksniais - "kad veždamas neapgadinčiau". Na, buvau, maloniai nustebintas tokiu paslaugumu.

Po kelių dienų nusprendžiau jį pakabinti. Nepaisant to, kad trūko kelių tvirtinimo detalių (kurios turėjo būti komplekte), aš ji pasikabinau ir tik tada pastebėjau, kad viena šviestuvo dalis (jis iš trijų dalių, kurios tvirtinamos prie centro) gamykliškai pritvirtinta net 8 cm aukščiau. Ir dar - toje dalyje visiškai nebuvo elektros laido, kuris turėtų eiti tos šviestuvo dalies viduje, taigi dega tik 2 lemputės iš 3, o kažkaip pačiam sutvarkyti neišeina.

Deja, bet pamečiau čekį. Todėl "pats kaltas", kad pasitikėjau šia firma...Šviestuvas, beje, kainavo 299 LT.

Praeitą savaitė Šiaurės miestelyje (taip pat "Senukuose") vaikui nupirkau slyvų sulčių "Elmenhorster" pakelį. Galiojimo data buvo 2006 metų vidurys.Atidarius pakelį iš ten pasmirdo raugu. Sultys ne šiais buvo sugedę (surūgę), bet su pelėsiais. Jei vaikas būtų išgėręs, būtų rimtai apsinuodijęs. Trijų litų važiuoti atsiimti nebuvo noro.

Taigi, nusprendžiau į "Senukus" daugiau NIEKADA nevažiuoti ir iš jų nieko nepirkti.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus