Giedrius / Kaunas / 2005-03-29 / xxxx334634

RODIKLIO operatyvumas (11)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Na, viskas prasidejo nuo to, kad praeitą pirmadienį (21 dieną) nuvykau į reklamos agenturą "Rodiklis" Kaune, Nemuno gatvėje. Man reikėjo pagaminti pora šimtų vienetų vizitinių kortelių. Nesunkus darbas rimtai reklamos agentūrai, bent taip jau maniau tada.

Pakalbėjome su vadybininku, aptarėm dizainą ir jis tą pačią dieną pažadėjo man į el. paštą atsiųsti pirmuosius pavyzdžius, kuriuos turėjau patvirtinti, kad jie galėtų tuoj pat pradėti jas gaminti, nes man reikėjo vizitinių kuo greičiau.

Kelis kartus patikrinau paštą, bet jis vis buvo tuščias. Tas pats ir kitą dieną. Trečiadienį jau pats paskambinau į "Rodiklį" ir paklausiau vadybininko, kodėl nesulaukiu mailo. Atsakymas: "Dizaineriai šiuo metu turi daug darbo". Na, bet pažadėjo iki vakaro būtinai padaryti ir atsiųsti. Laukiau, laukiau - nėra. Ketvirtadienį ir penktadienį - tas pats. Šiandien trūko kantrybė, nuvažiavau į vieną nedidelę reklamos agnetūrą, užsisakiau vizitines, per porą valandų padarė man tinkantį maketą, iki penktadienio bus ir pačios vizitinės. O "Rodiklis" vis dar daro...

Išvada: arba jiems nereikia klientų, arba jie klientus laiko prie jų prisitaikyti turinčiais kvaileliais. Ir dar mano atveju, kai būtinai prašiau kuo greičiau jas pagaminti.

Sėkmės, "Rodikli", neilgai gyvuosi su tokiu požiūriu į klientus...

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus