A. / Vilnius / 2005-03-21 / xxxx365612

SARMA - gėda (27)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Niekaip negalėjau prisiruošti aprašyti savo istoriją. Tai va… Sarmoje nedažnai apsiperku, na bet sausio 30 (sekmadienį) nuėjau į Sarmą, Europos centre, Vilniuje. Pirkinių suma buvo apie 230 Lt. Mokant manęs klausia, ar turiu Sarmos lojalumo, ar kaip ten jos vadinasi, kortelę. Na aišku, kad ne, nes apsiperku matyt antrą kartą Sarmoje. Tai pasiūlė įsigyti kortelę, nes juk suma didelė, o kortelės nemokamai išduodamos. Davė popieriuką A4 formato ir pasakė reikia užpildyti. Paprašiau tušinuko, tačiau pardavėja labai maloniai atsakė, kad galiu namie užpildyti ir atnešti į bet kurią man arčiausią Sarmos parduotuvę. Ok, super.

Na ką, prasidėjo savaitė, tai praėjus 3-iom dienom nunešiau užpildytą anketą į Sarmos parduotuvę esančią Gedimino prospekte. Spėkit ką man atsakė? Nuo vasario 1 dienos kortelių neišduoda, jei norima ją įsigyti, tai reikia mokėti už ją. Na pradėjome aiškintis, kad manęs neperspėjo, juk aš net norėjau vietoje pildyti anketą, o pasiūlė užpildyti namie. Pardavėja mane užtikrino, kad visos Sarmos darbuotojos žino, kad kortelės nuo vasario 1 dienos neišduodamos nemokamai ir pardavėja man pardavusi prekes, turėjo vietoje pasiūlyti užpildyti anketą. Man pasiūlė tik nueiti į pačią parduotuvę, kur pirkau kosmetiką ir ten aiškintis. Ok.

Po savaitėlės ir ten nuvažiavau. Bergždžias reikalas, juokinga buvo tai, kad jos pasimetė, pradėjo klausinėti nesąmonių: kokia pardavėja man pardavė, kaip ji atrodo, pradėjo aiškintis, kokias prekes pirkau, ui kaip blogai prekių kodų nesimato ant čekio, tarsi tai ką nors pakeistų. Kitas svarbus akcentas, kad ant čekio pasirašė pardavėja, o kieno parašas jos nežino, matai jos tokio nematė. Nusispjoviau ir išėjau, kartu paminėjau, kad šis apsipirkimas buvo paskutinis.

Pradžioje galvojau parašysiu iš pykčio oficialų skundą Sarmos administracijai, bet kai tiek daug laiko praėjo, o pas mane to laiko ir taip mažai, tai nusispjoviau į visą šitą reikalą.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus