Luka / Šiauliai / 2005-03-24 / xxxx407051

Šiaulių KATPĖDĖLĖS padavėjos (17)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Noriu dar kartą "pagirti" šio restorano tinklo darbuotojas. Nežinau, kaip kituose miestuose, bet pas mus Šiauliuose tai aptarnavimas katastrofiškas,tiek Vilniaus gatvėje, tiek Gardino.

Gardino gatvėje "Katpėdėlėje" padavėjos nesugeba aptarnauti prie staliukų,nors iškaboje skelbiama, kad nuo 18val. būtent taip ir turi aptarnauti, neužtenka, kad jau užsisakyti nueini pati, į prašymą sąskaita atnešti prie staliuko, kiaulės akis įsistačius reikalauja susimokėti iš kart :(, šiaip nebūtų toks didelis nepatogumas, jei tik sugebėtų normaliu tonu bendrauti, juolab, kad visa šeima esam pastovūs klientai, nes maistas tai tikrai skanus ir kaina prieinama.

Na o Vilniaus g. 220 dirbančios padavėjos tikros slunkės, viena maistą deda, o dar 5 sustojusios šneka, nors žmonių tuo tarpu didžiausia eilė, kol kuris iš klientų nepradeda vėjų kelti nei viena nei piršto nepajudina. Nesuprantu, kur žiūri jų viršininkai??? Pati dirbu aptarnavimo srityje ir stengiuosi, kad klientas gautų visas paslaugas aukštos kokybės.

Taigi, panelės, taisykitės, nes nuo aptarnavimo priklauso jūsų arbatpinigiai, tik 2 iš visų darbuotojų to vertos. Sėkmės!

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus