Edita / Vilnius / 2005-04-07 / xxxx446498

Tikri vargai gauti pažymą iš VPMARKET (6)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Esu dirbusi vpmaket, bet neilgai. Idomiausia dalis prasidėjo, kai man prireikė pažymos dėl išmokėtų išmokų, atlyginimo kitaip. Va tada ir prasidėjo gražumynai, telefonu pažymą šiaip ne taip užsisakiau gal iš kokio 8 karto, nes tai ne ten mane sujungia, tai ragelį mėto, tai apšaukia, nepasakiusios kur ir kokiu numeriu man skambinti, bet galų gale užsisakiau.

Atvažiavusi į Savanoriuose įsikūrūsi personalo skyrių atsiimti pažymos manęs laukė jau kitas siurprizas, pasirodo pažyma yra tik už vienus metus (nors aiškiai telefonu prašiau, kad padarytų už visą darbo laikotarpį), bet ta panelė tik papūtė savo lupytes ir pasakė, kad ji tuo neužsiima, kad eičiau į koridorių ir užsisakinėčiau pažymą iš naujo, rėkti ir bartis buvo beprasmiška, ji visiškai mane ignoravo, kalbėjau su siena, noro padėti jokio.

Koridoriuje telefonu pažymos uzsisakyti nepavyko, jokios gyvybės kitame laido gale, nusprendžiau kitur ieškoti teisybės. Didelis dėkui personalo atrankos darbuotojai Loretai, kuri savais kanalais išsiaiškino, kad pažyma kokios man reikia yra padaryta, tiesiog ta panelytė nemoka tvarkytis savo popieriuose. Atidavusi man likusią pažymos dalį ji net neatsiprašė, tik kreivai šyptelėjo. Likau patenkinta, švelniai tariant, tik nemaniau, kad kažkiokios pažymos padarymas kainuos tiek laiko, nervu ir pinigų telefono sąskaitai apmokėti.

VP market, tvarkykit savo personalą, tiek sėdincius prie telefonų, tiek bendraujantiems su klientais.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus