Paulius / Vilnius / 2005-03-26 / xxxx307640

UAB ŠVAROS BROLIAI sugadino automobilį (16)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Š.m. vasario mėnesį turėjau per daug pinigų, tad nusprendžiau UAB "Švaros broliai" plovykloje, esančioje Vilniuje, Panerių gatvėje, nuplauti ne tik automobilį, bet ir jo variklį. (paslauga - 40lt.) Nuplovus variklį, išdžiovinus ir užvedus automobilį kontrolinė lemputė informavo, jog nėra įkraunamas akumuliatorius. Pareikalavus darbuotojai atliko papildomą džiovinimą ir užtikrino, jog "po kurio laiko viskas bus gerai".

Gerai, išvažiavau iš plovyklos vis dar su nekraunamu akumuliatoriumi. Bevažiuojant išsijungė šviesos, nustojo veikti spidometras etc... Grįžau atgal ir pareikalavau sutvarkyti visą šitą reikalą. Vyrukai atsiinešė testerį, ir paaiškino - generatorius nekrauna akumuliatoriaus. Sakau - taisykit. Man atsako - mes garantijos neteikiam. Sakau, aš jums dėl plovimo pretenzijų neturiu, aš reikalauju sutvarkyti paslaugos teikimo metu padarytą žalą. Atsisakė. Na, mašina tai reikalinga, teko tvarkytis pačiam, už viską paklojau 230lt. (buvo sudegęs diodinis tiltelis)

Parašiau prašymą atlyginti mano patirtas remonto išlaidas. Čia prasideda įdomioji dalis. Mano prašymą ėmėsi nagrinėti UAB "Švaros broliai "advokatas. Jam nusiunčiau serviso faktūrą. Kadangi servisas generatorių remontuoti vežė dar į kitą kontorą, tai kaip įtariu, "ŠB" advokatas nuvykęs į remonto dirbtuves nupirko jų paaiškinimą, jog generatorius sugedo natūraliai! Pamanykit - 2.5 m. nebuvo problemų su akumuliatoriaus krovimu, bet vat po plovimo jis sugedo NATŪRALIAI! Čia mano galios ir baigiasi, kadangi nesugebu įrodyti šio fakto :(

Moralas: Švaros broliai gal ir gerai plauna automobilius, bet įrangos sugadinimo atveju jie turi jau "atkaltą" sistemą, tad finale klientas lieka kaltas. Atsargiai su jais, arba išvis venkite šios kontoros, kuri tik kilimėliams siurbti tinka!

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus