"Vilniaus europolis" + "Fantom" = valdo aferistė bei išnaudotoja (23)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

"Vilniaus europolis" (viešbutis) savininkė bei UAB "Fantom" (kavinė) direktorė Galina Amšiejienė. Kas ji kaip žmogus ir kas ji tokia kaip darbdavė? Kadangi kurį laiką dirbau šioje įmonėje, galiu papasakoti daug apie šią "šaraškino" firmelę, kurią ši "ponia" su savo vyru lenku valdo.

Visų pirma apie žmonišką elgesį su darbuotojais nėra ir ko šneketi, su savo pavaldiniais elgiasi kaip su savo priklausomybe ir verčia jiems patarnauti, kadangi jie gyvena savo viešbutyje, tai kambarinės plauna jų drabužius, "triusikėlius", nuo kurių kartais būna nenuplėšti kasdieniai įklotai...

Nekalbu apie jau apie tai, kad 8 valandų darbo dieną nėra jokios kalbos, virėjos dirba po 12 - 14 val per parą, padavėjos dar ilgiau, kambarinės tol, kol visko nesutvarko (o kartais tiesiog fiziškai neįmanoma visko padaryti), administratoriai dirba po 24 val. ir kas trečią parą, be to kartais padeda kambarinėms, nuolat padeda dirbti bare, aišku už ačiū (tas žodis tariamas labai retai).

Be to darbuotojai turi nuolat patarnauti savo direktoriams (kava, užkandžiai, pietūs, gėrimai pristatomi jiems į lovą bei visą parą ). Nuolat vėluoja ir taip mažulyčiai atlyginimai (žodžiu "mažulytis" neišreikši įmonių pelno ).

Maža to, nuolat turime kęsti Amšiejienės nuolaikų kaitas, PMS, (o gal klimaksą?)

Galina Amšiejienė turi tokį kompleksą, kad nuolat pabrėžia savo pareigas (atseit aš savininkė, o jus tik žemės kirminai) bei savo valdžią demonstruoja žemindama darbuotojus. Tiek visiško neišprusimo bei kvailumo viename asmenyje dar nemačiau.

Na, jos vyrelis taip pat toks iš savęs labai didelį "šulą" stato, (bet jis bent kartais pasisveikindavo ir paklausdavo kaip sekasi ).

Šis skundas skirtas tiems, kurie galvoja įsidarbinti šiose įmonėse, būkite budrūs, jie tik žada aukso kalnus. Aišku, direktoriai rūpinasi savo "solidžia" išvaizda už darbuotojų algas, kurios jie nematė ištisus mėnesius, beje, tiekėjai taip pat . Be to su buhalterija ne viskas ok, bet tai jau kita tema (nesiplesiu).

Įmonės "solidumą" be abejo rodo ir dažna darbuotojų kaita.
Jei norite pasijusti kaip "konclageryje" įsidarbinkit ir įsitikinsite. Normalūs žmonės gal ir ištveria porą menėsių (taip kaip aš bei kiti), daugiau tai nei sveikata, nei nervai neišlaiko.

Kaip Jūs jaustumėtės, kai sunkiai dirbate, stengiates, laukiate atlyginimų (pagaliau gi kažkada tai privalės išmokėti ), o dar apšaukia darbuotojus debilais, kad jie nieko nedirba (kad jai liežuvis nudžiūtų ). Vat tokia tau, vargšui darbuotojui, dalia už pastangas...

Beja, dar, nepirkite iš šio žmogaus namų, ji juos stato vėliau parduoda, turiu įrodymu, kad tie namai tiek apdaila ir visa kita atlikta nekokybiškai...
Dėkoju, už dėmesį.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus