Edavardas / Vilnius / 2005-03-25 / xxxx092110

Vilniaus taksi 666666 (17)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Esu žiauriai piktas ant šios taksi firmos.

Vėlai vakare, iš gatvės priėjau prie taksi automobilio, pasakiau vairuotuojui kur važiuot ir jis parvežė. Viskas ok, bet kai tik išlipau iš taksi, po kokių 15 sekundžių, pastebėjau, kad palikau taksi piniginę. Tuojau pat surinkau šešetus ir dispečerei pasakiau kas nutiko, bet ji man šaltai atkirto, kad už paliktus daiktus taksi firma neatsako. Aš pasakiau, kad tai nutiko ką tik, kad tegul iškviečia taksi ir kad jam sumokėsiu už pravažiuotą kelią, bet ji bukai atkirto tą patį.

Esu tikras, tas automobilis dar nebuvo iškviestas. Beje, ir pats vairuotojas dispečeriams irgi nepranešė apie paliktą piniginę.

Nuostolis nebuvo labai didelis, apie 50 lt. (ir tai ne grynais pinigais, o tokiais dalykais kaip nuolatinis troleibuso bilietas ir pan., pinigų ten bebuvo likę kokie 5 litai). Bet ten buvo mano rekvizitai ir kt. svarbūs dalykai. Žodžiu po šio atvėjo pastebėjau gatve važiuojantį Martono taksi ir nesunkiai įsiminiau jo numerį.

Nesinaudokit šešetais, jų trantai supuvę ir visai ten niekas nesirūpina paslaugų kokybe, jiems tiesiog skambina, nes jų numeris lengvai įsimenamas.

P.S. beje, ieškodamas internete įmonių katologuose neradau jokių jų koordinačių, nei kieno įmonė, nei kur būstinė ar kas savininkas, bet radau kažkokiam tinklapyje irgi blogus atsiliepimus.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus