Saulius / Vilnius / 2005-04-01 / xxxx604697

VILSAT kabelinė televizija (4)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Prieš kelis metus UAB"Vyginta" įvedė man kabelinę Vilsat televiziją. Tuomet turėjau seną televizorių, o kai įsigijau naują, tik tada supratau, kad ištikrųjų transliuoja šudina kokybe. Kreipiausi į juos, žadėjo atsiųst meistrą, ir tik po antro kreipimosi pas mane buvo atėjęs "meistras", kuris 5min pasėdėjo ant sofos ir nusprendė, kad neva kalti seni įrengimai ir žada "greitai" įsigyti naujų.

Ir šiaip susidaro įspūdis, kad kai kurie kanalai "transliuojami" kažkur iš vietinio videomagnetofono, nes labai jau filmai ir laidos dažnai kartojami.

Čia dar nieko... pas juos yra tokia taip vadinama paslauga, kad galima laikinai atsisakyti kab.televiz., pvz 3 mėnesiam, jeigu kur išvykstat. Mano atveju taip ir buvo, susimokėjau papildomą mokestį už atjungimą, aišku, atjungė, tačiau suėjus terminui pajungti neskubėjo tačiau sąskaitas už paslaugas atsiuntė. Apie 2 mėn pas juos laksčiau, skambinau ir tik tada pajungė, o sąskaitų vistiek neanuliavo, o tik paaiškino kad tipo buvo meistras, rado smulkų gedimą. Iš principo nemokėjau tų ~30Lt, už ką turėčiau mokėt?- kad 2mėn maldavau, jog pajungtų... o parašiau prašymą, kad atsisakau jų paslaugų.

Dabar praėjus pusantrų metų gaunu laišką iš anstolio, kad teismas man priteisė 82Lt skolos už kabelinę televiziją.

Tai va dabar ir teks mokėt neaišku už ką, o tokiems ginčams trūksta laiko be to benzino daugiau pravažinėsiu ir darbdaviai už praleistas dienas pinigų nemoka. Galėčiau bbd.. ant viso šito, bet jeigu kada prireiks banko paskolos ar lizingo kas tada??

Taigi jie puikiai žinodami visus šitus niuansus iš lempos traukia visokias skolas ir tuo naudojasi.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus