Žana / Vilnius / 2005-04-11 / xxxx391649

ŽYGIO BATAI sugadino nuotaiką (25)
» Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Gavau 100 Lt. dovanų čekį apsipirkti bet kurioje pardutuvėje "Europoje". Kadangi man labiausiai reikėjo batų, užėjau į "Žygio batus" ir radau sau tinkamus, kurie kainavo 99.90 Lt. Pardavėja buvo labai mandagi, kol nesužinojo, kad mokėsiu ne pinigais, o dovanų čekiu.

Iš pradžių ji net suabejojo, ar jis yra tikras, pasikonsultavo su savo kolegėmis ir pagaliau pasakė, kad nors ji pirmą kartą mato tokį čekį, vistiek parduos man batus.

Bet tai buvo dar ne viskas. Pardavėja man paaiškino, kad būtinai turiu nusipirkti dar ko nors, nes mano čekio suma yra 100 Lt., o pirkinys kainuoja mažiau ir jie negali man duoti grąžos. Kadangi grąža buvo juokinga, aš pasakiau, kad man jos ir nereikia, tačiau pardavėja atsakė, kad toks dalykas neįmanomas - turiu ką nors nusipirkti, nes kitaip ji atsisako man parduti batus už dovanų čekį.

Ką jūs sau galvojate: teko nusipirkti pigiausią dalyką, kurį ten radau - kempinę batams už 6 Lt. (kuri, beja, buvo man visiškai nereikalinga), ir turėjau dar primokėti, kadangi dabar pirkinio suma viršijo čekio vertę.

Gal kažkam tai atrodo smulkmena, bet man tai sugadino nuotaiką ir aš esu įsitikinusi, kad šiuo atveju pardavėja pasielgė su manim neteisingai.

Gairės:
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus