Dirbęs / Kaunas / 2017-03-17 / xxxx556648

Dėl šv. Luko medicinos centro ir Žaliakalnio poliklinikos (0)
Sliesoraitytė, Sliesoraitienė » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Teko susipažinti su šių įstaigų "kuratorėmis" ir pamatyti kas dedasi šių įstaigų viduje. Įmonių veikla susijusi su reabilitacinėmis ortopedinėmis priemonėmis. Nuo pat pirmos darbo dienos akivaizdus aferisčių braižas. Įdarbina nelegaliai kelioms dienoms ir jei kas nors nepatinka praspiria su grąsinimais. Iš kitų įmonės darbuotojų girdėti, kad menki atlyginimai vėluoja, ir yra nuolatinė darbuotojų kaita. Direktorė šios įstaigos su juodom panagėm, nuolat trenkianti cigaretėmis, nervinga ir viskuo nepatenkinta. Registratūroje dirba siuvėja arba studentės praktikantės, kurios nuolat rausiasi kartotekose ir nuolat ko nors neranda. Įstaigoje nėra muilo, wc durys neužsidaro per vamzdį. Bėkite kuo toliau nuo šitos baisios šaraškino kontoros.
Naudojasi kažkieno negaliom ir neva aprūpina ortopedinėmis priemonėmis, per prievartą kiša tuos įtvarus ar avalynę neįgaliųjų pensionatuose, kad tik biznį eitų padaryti. Šv. Luko centras tarsi po padu Sliesoraitienės. Internete yra info, kad įstaiga už aferas yra gavusi baudą ir nesėkmingai bylinėjosi teisme. Ir po viso šito, be jokios sarmatos ieškosi darbuotojų ir juos išnaudoja bei mulkina. Baisi gėda Sliesoraitienės dinastijai. Lyg tai žmonės nieko nepamatys ir nesužinos iš žiniasklaidos.
Info pamąstymui, kas per veikėjos sukasi šiose įstaigose: http://www.delfi.lt/sveikata/sveikatos-naujienos/medikes-dukra-atlyginima-gauna-ir-nedirbdama.d?id=12635027
http://lzinios.lt/lzinios/Lietuva/nauji-vejai-vaiku-ligonineje-ar-valymas/116211

Gairės: sukciautojos mulkintojos
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus