Liepa / Klaipėda / 2017-02-21 / xxxx480680

TAISOM.LT (3)
Taisom.lt » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Nerekomenduoju nešti taisyti savo nei telefono, nei dar kokio prietaiso į šią "firmelę"- TAISOM.LT. Nunešus taisyti mobilųjį telefoną, buvo pasakyta, kad per savaitę paskambins ir pasakys gedimą, tačiau praėjus beveik dviems savaitėms, skambučio taip ir nesulaukėme. Patys pasiskambinome ir mums buvo pasakyta, kad gedimo dar nenustatė, kad paskambins sekančią dieną. Žinoma sekančią dieną skambučio taip pat nebuvo sulaukta, kol vėl patys nepaskambinome. Paskambinus ir vėl kartojosi situacija: "Šiuo metu nėra meistro, paskambinsime rytoj ir informuosime". Ši istorija tęsėsi ~mėnesį laiko. Galiausiai sumokėjome 10 eurų už apžiūrą, pasakyta, kad gedimas nepataisomas, nors pačioje pradžioje buvome užtikrinti, kad ne modeme problema, o galiausiai visgi pasirinko pateikti atsakymą, kad problema jame. Nunešs telefoną į kitą įmonę, problema buvo nustatyta tą pačią dieną, telefonas pataisomas ir jau sutaisytas.
Taigi tikrai NEREKOMENDUOJU kreiptis į šią firmą, kuri už nieką ima pinigus ir nebendradarbiauja su klientais, nesusisiekia kaip pažada.

Gairės: telefonu remontas elektronikos irangos servisas Taisom.lt iphone gedimas iphone taisymas nesiojamu kompiuteriu remontas plansetiniu kompiuteriu remontas televizoriu remontas KAVOS APARATU REMONTAS
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus