UAB inovacines sistemos APGAVIKAI (2)
UAB INOVACINES SISTEMOS » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

2017 m. spalio 1 d. mes internetinėje parduotuvėje UAB "Inovacinės sistemos" įsigyjome kolonėlę už 36,98 eur (dovana mūsų sūnui).
7 d.d. bėgyje mums atsiųntė visiškai ne tą prekę - seną modelį, mums netinkanti pagal savybes, bei kuri kainuoja dvigubai mažiau, taip pat kolonėlė atvyko be adapterio pakrovimui.
Mes tą pačią dieną susisiekėme su pardavėju, ir išsiuntėm netinkinančią prekę atgal (pardavėjas pats atsiuntė dpd kurjerį, kuris atsiėmė prekę. Pardavėjas turėjo iškart atsiųsti mūsų užsakytą prekę, tačiau iki šiol to nepadarė. Nors ne vieną kartą ir telefonu ir paštu žadėjo.

Gruodžio 20 d. 2017 m. mums vėl prižadėjo atsiųsti kolonėlę, bet ne tos spalvos, nors daug kartu sakėm, kad tai dovaną sūnui, ir mums netinka mergaitiškos spalvos ir mes užsisakėm ir apmokėjom mėlyną kolonėlę. Pardavėjas atsakė - kitokių neturim. Tada mes paprašėm grąžinti mūsų pinigus. Tačiau pinigai iki šiol negrąžinti, į elektroninius laiškus nebeatsako, tel nekelia. Taip pat yra trinami bet kurie mano komentarai pardavėjo Facebook puslapyje.

Mes neturim mūsų pinigų, sūnus dovanos taip ir nesulaukė.
Kaip mums susigrąžinti mūsų pinigus? Be to mums asmeniškai nei viena finansinė įstaiga nei 1 cnt nemokamai niekad nedavė, o gaunasi jie tiesiog apgaulingai naudojasi žmonių pinigais savo tikslais?

Ką mums daryti? mes tikrai ilgai ir kantriai laukėm ir bandėm išspręsti šią situaciją taikiai.

Gairės: inovacines sistemos Internetine parduotuve apgavykai kolonele
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus