RDE.lt garantinis aptarnavimas po dviejų mėn. jokio atsakymo (0)
UAB „MK TRADE LT“ http://www.rde.lt/ » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Po metų naudojimo sugedo Valera plaukų džiovintuvas. Susisiekiau su RDE.lt, nurodė atvykti pas juos. Atvykus davė supildyti A4 formato blanką, su visais duomenims nuo čekio (kam jei jie turi tuos duomenis). baigus pildyti, darbuotojas sako „oj, taigi jums reikia ne čia, eikite į kitą pastatą ten yra kita garantinio įmonė“ nuėjus ten atlaukus eilė ir supildžius naujus dokumentus pridaviau remontui daiktą. Ta garantinio įmonė po savaitės pranešė, kad daiktas netaisomas ir reikia kreiptis atgal į RDE.lt. Susisiekiau su RDE.lt, persiunčiau atsakymą ir man RDE atrašė, kad aš nuvažiuočiau per visą miestą ir paimčiau plaukų džiovintuvą ir užneščiau jiems, kai jei yra per 50 metrų nuo tos įmonės. Na gražiai paaiškinau, kad čia jų tokios procedūros ir gali patys nueiti paimti.
ir nuo tada rašau kas savaite su klausymu tai koks verdiktas, kai jau vienas garantinis pasakė, kad netaisomas daiktas. Ir vis gaunu atsakymą, kad daiktas išsiųstas gamintojui ir kai gaus jie atsakymą, mane informuos. Taigi taip jau laukiu praktiškai du mėnesius.
Teko pirkti iš Kinijos, užtruko trumpiau nusiųsti daiktą garantiniam ir gauti pataisytą atgal, nei http://www.rde.lt/ procedūros užtrunka.

Gairės: http://www.rde.lt/ rde.lt
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus