Gyventojai / Vilnius / 2017-04-25 / xxxx417627

Šaltkalvių g. 66 namo įgaliotnis V. Bogdanoč nesirūpina stovėjimo aikštelėmis (0)
Vilniaus m. Šaltkalvių g.66 namo įgaliotinis, Vilniaus m. savivaldybės administracija » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai


Virš 100 butų turintis Šaltkalvių gatvėje esantis namas Nr 66 turi net dvi stovėjimo aikštelės, bet namo gyventojai neturi kur saugiai palikti savo transporto priemonių.
Minėtos stovėjimo aikštelės panašios į šiukšlinus ir auto sąvartynus.
Čia pilna šiukšlių, pilna niekam nepriklausančių paliktų transporto priemonių, stovinčių čia po 10 metų, čia nuolat landžioja narkomanai, chuliganai ir pijokai, kurie su kelia pavojų visuotiniam saugumui. Čia vidury baltos dienos nepilnamečiai geria alų viešoje vietoje, nes šalia esanti parduotuvė nepilnamečiams alų parduoda, bet pas save neleidžia gerti, todėl jie geria alų stovėjimo aikštelėj prie namo Nr 66.
Čia naktį transporto priemonės yra deginamos ir sprogdinamos, ir niekam tai nerūpi.

Kiek kartų teko kreiptis į Naujininkų seniūnija bei į Vilniaus miesto savivaldybę, tiek kartų gavome atsakymą : „jūs 2016 m. išrinkote šio namo įgaliotinį Vitalijų Bogdanovič, vat it skambinkite jam, arba jį nušalinkite“.

Reiškia seniūnija ir savivaldybė rado gerą „atsikalbinėjimą“ tam, kad nieko neveikti.

Visų pirma, mes minėto fizinio asmens Vitalijaus Bogdanovič niekada nerinkom, niekada nesiūlėm, ir akyse net nematėme, kaip ir dauguma šio namo butų savininkų.
Lygiai taip pat niekas nematė jokio „protokolo“ su butų savininkų parašais, remiantis kurias minėtas Vitalij Bogdanoč „iš dangaus nukrito“.

O antra, jums turi būti žinotina, Gerb. beraščiai iš valdiškų savivaldybės organų, kad vietos savivaldos įstatymas bei kiti panašus LT teisės aktai, dar nėra panaikinti, ir rūpintis visuotiniu saugumu turi ne mistiškas fizinis asmuo Vitalij Bogdanovič- kažkieno statytinis, o juridinis asmuo – Vilniaus miesto savivaldybė, išlaikoma iš mokesčių mokėtojų pinigų.

Gairės: Vilniaus m. Saltkalviu g.66 namo igaliotinis Vilniaus m. savivaldybes administracija
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus