Www.superaukle.lt Portalo savininkas Vytautas Kraujalis tel. 37068439950 sukčiauja (4)
www.superaukle.lt » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentaraiwww.superaukle.lt Portalo savininkas Vytautas Kraujalis tel. 37068439950 sukčius kaip velniai!
-------------------------------

Gerb. Piliečiai,

Gerb. Valdyškos Institucijos,

Kiek laiko Lietuvoje dar klestės nelegalus versliukas, o būtent neteisėtas mokestis už „įdabinimo“ paslaugas?

Jau prieš gerą dešimtmetį buvo priimtos įstatymų pataisos, ir pagal naujus įstatymus IMTI PINIGUS UŽ ĮDARBINIMĄ – GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA!!!

Tik vat kaikuriems sukčiams tie jūsų įstatymai, liaudiškai sakant „ по хуi “.

Fizinis asmuo Vytautas Kraujalis yra internetinio portalo WWW.SUPERAUKLE.LT savininkas jau apie 5 – 7 metus.

Tačiau nuo 2017 metų pabaigos – 2018 metų pradžios Vytautas Kraujalis ĮVEDĖ MOKĖSTĮ už savo suteikiamas ĮDARBINIMO PASLAUGAS!!!

Jis lupa pinigus iš potencialių kandidačių, ieškančių darbo, iš bedarbių, kaip sakant, iš vargingai gyvenančių studenčių, ieškančių auklės darbo, iš už minimalią pensiją negalinčių pragyventi pensininkių, nes niekas normalus pasiturintis neis ieškotis neprestižinio mažai apmokamo jokiais įstatymais nereglamentuojamo šudino sušikto auklės darbo – tai vat iš tų vargšų bedarbių ponas Vytautas Kraujalis lupa pinigus už savo įdarbinimo paslaugas.
Pažymėtina, kad pats ponas Kraujalis sėdi Bahamose po palmės medžio, reguliariai talpina selfies per Facebook, karoče, Bahamose bičas leidžia laiką, o pinigėliai iš Lietuvos bedarbių jam sukasi ir krenta per paypal sistemą, per webmoney sistemą, ar dar per velniai žino kokius velnius!
Jis nėra įsiregistravęs jokio UAB‘o, jokio juridinio asmens, jis niekur nenurodo oficialios banko sąskaitos Lietuvos banke, jokio buveinės adreso, jis visur figūruoja kaip fizinis asmuo Vytautas Kraujalis, gaunantis pinigus per interneto platybes tiesiai sau į rankas!

Vargšelė pedagoginio universiteto studentė Jolanta G., norėdama susirasti auklės darbo, užėjo į portalą www.superaukle.lt (savininkas Vytautas Kraujalis) ir iš darbdavių skelbimų išsirinko sau tinkamą variantą.
Kai bedarbė norėjo susisiekti su darbdaviais, ji NERADO SKELBIME TELEFONO NUMERIO!
Ji peržiūrėjo visus skelbimus ir niekur nerado telefono numerių!

Tuomet bedarbė paspaudė nuorodą „SUSISIEKTI su darbdaviais“ ir jai išmetė lentelę, kur buvo sakoma: „UŽ DARBDAVIO ELEKTRONINIO ADRESO ATSKLEIDMĄ REIKIA MOKĖTI KETURIOLIKA EURŲ 99 ct“.
Ir žemiau buvo nurodyta: „pasirink mokėjimo būdą“.

Kaip pinigų gavėjas buvo nurodytas fizinis asmuo Vytautas Kraujalis, juridinio asmens kodo nebuvo, nes nėra jokio juridinio asmens, jokio gavėjo adreso irgi nebuvo nurodyta, nes nerašysi gi „Bahamų sala“, todėl pinigų gavėjas buvo tik vienas minėtas ponas Kraujalis.
Dar buvo nurodyta:
„Projekto klientų aptarnavimo kontaktinė informacija: info@superaukle.lt, +37068439950, Suma žodžiais: Keturiolika eurų, 99 centai, Perkamų prekių ar paslaugų aprašymas: Paslaugos https://www.superaukle.lt. Paslaugos numeris:…..“

Nu ir kaip mums Darbo Inspekcija šį tokį reiškinį pakomentuos?

Kokiu teisinių pagrindu bedarbė Jolanta G. turi mokėtį fiziniam asmeniui Vytautui Kraujaliui už potencialaus darbdavio kontaktų pateikimą?

Kitas klausimas tai pačiai institucijai: ar minėtas pilietis Vytautas Kraujalis turi licenciją verstis įdarbinimo paslaugų veikla?

Tik nesakykit, kad jis yra Bahamų pilietis, o ne Lietuvos, todėl jūs jo veiklos nekontroliuojate.
Jis lupa pinigus iš Lietuvos piliečių, iš Lietuvos bedarbių, nesvarbu, ar jis sėdi Bahamose ar ne.
Gal jis tenais nuo valdiškų institucijų ir pasiliepė.

Susikūrė sau the website: www.superaukle.lt , sumoka po 5 eurus į metus už domeną, o visas likęs „navaras arba gešeftas“ - tiesiai jam į rankas!

Jeigu bedarbė studentė Jolanta G. būtų sumokėjus jam 15 eurų už „tarpininkavimą“, įdomų kokį procentą nuo tos sumos gautų LR Valstybinė Mokesčių Inspekcija?
Atsakymas akivaizdus: нихуя.

Tik studentė Jolanta G. nėra tokia durna, ji nuėjo į kitą firmą, į oficialią firmą , firma vadinasi UAB „Mama ir Auklė“.
Minėta firma veikia teisėtai nuo 1995 m., yra oficialiai įregistruota, turi juridinio asmens statusą, ir svarbiausia, neima pinigų iš ieškančių darbo.
UAB „Mama ir Aukle“ prašo mokesčio tik iš darbdavio.
Taip, kaip ir turi būti.
Jokiame krašte, net ir tose Bahamose, iš bedarbio pinigų niekas neima. Visi ima pinigus
tik iš darbdavio, už kandidato paiešką darbdaviui.

Tai kodėl juridinis asmuo UAB Mama ir Auklė veikia teisėtai, o fizinio asmens Vytauto Kraujalio „firmelė Superauklė“ sukčiauja visų akivaizdoje?

Sąlygos visiems turi būti vienodos.

Gerb. mamytes ir tėveliai,
jei norite paduoti skelbimą dėl auklių paieškos, dėkite skelbimus į tokius portalus, kur auklė galėtų jums tiesiai parašyti per jūsų nurodytus skelbime kontaktus.
Jei auklė neturi jūsų kontaktų skelbime, tai kaip jinai jums parašys arba paskambins?
Galvokite logiškai, būkite sąmoningi!
Supraskite, kuo lengviau prieinami jūsų kontaktai skelbime, tuo daugiau žmonių jums parašys/paskambins. Iš daugybės kandidatų visada lengviau išsirinkti.

Įvedamas mokestį auklėms už jūsų kontaktų pateikimą, fizinis asmuo Vytautas Kraujalis sumažino skambinančių jums kiekį.
Tikrai ne kiekviena studentė mokės po 15 eurų už potencialaus darbdavio elektroninį adresą!!!!!!!!!
Ir tai ne tik piniguose esmė. Niekas nenori mokėti sukčiams, kurie net juridinio asmens statuso neturi, ir niekas nenori mokėti nežinia už ką.
Yra daug kitų portalų, irgi skelbimų portalų, tokių kaip alio.lt, skelbiu.lt ir panašių, kur skelbimas jūsų būtų nemokamas, o laikytojų kiekis žymiai didesnis. Ir svarbiausia, tie lankytojai galės perskaityti jūsų skelbimą nemokamai ir parašyti jums nemokamai.Gairės: www.superaukle.lt
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus