Donatas / Kaunas / 2017-02-20 / xxxx432443

Melas dėl pardavimo - Želsvelė, UAB - kurdalys.lt (0)
Želsvelė, UAB » Skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai

Apturėjau ne pačią maloniausią patirtį apsipirkdamas kurdalys.lt.

Ieškojau Volvo S40 II keleivio pusės priekinės lempos. Su lempa paprastai yra vienas klausimas - europietiška ar angliška. Apskambinęs eilę pardavėjų susidariau lentelę.
60 europinė kurdalys.lt
60 europinė
80 europinė
70 europinė
60 europinė
90 europinė
70 europinė
70 europinė
30 anglas

Su angliška lempa nusprendžiau nerizikuoti, nors ir pasidomėjau, jog žmonėms technikinę apžiūrą praeiti problemų nekyla. Nuvažiavau į kurdalys.lt, nusipirkau lempą.
Einant link automobilio pardavėjas (nesu tikras, tačiau turiu pagrindo manyti jog jis įmonės direktorius) sako "ateik, parodysiu kaip lempą perjungt iš europietiškos į anglišką, nes galbūt nusimušė į kurią nors pusę ardant mašiną". OK, parodė, viskas aišku.
Veždamas lempą į autoservisą nusprendžiau tokia info pasidalinti su vyruku kuris už 30€ lempą norėjo parduot, sakau "paprasčiausiai perjunk svirtį į kitą padėtį, ir gali pardavinėt už 60€", jis atsako "svirtis tik ištiesiną spindulį, tačiau į europietišką standartą nepersuka. Šviesos sklaida, matomumas - ne tas".
Nusprendžiau pasitikslint ar iš vis turiu pagrindo nerimauti, juk kurdalys.lt sakė kad lempa europinė. Paskambinu - pasirodo anglas. Tik aišku jokių problemų nekils, viskas ten puiku. Liūdna, nes tokią pačią lempą galėjau gauti 2x pigiau, na bet tarkim.
Nuvežiau lempą, pasikalbėjom su meistru autoservise, tas tik dar kart patvirtino kad angliška lempa problematiška.
Dar kart skambinu kurdalys.lt, skundžiuosi, kad jaučiuosi nuskriaustas, jog būtų teisinga iš jų pusės atsiprašyt už melagystes anglas ar ne anglas ir dalį sumokėtų pinigų grąžinti. Pardavėjas persimaino, kelia toną, neigia savo bet kokią kaltę, galų gale paprastai - atveši lempą, pinigus grąžinsim.

Žodžiu rezultatas toks: laiko sugaišta nemažai, erzelio irgi nemažai, naudos - 0. Tikiuosi, jog šis atsiliepimas privers kurdalys.lt pasitempti.

Gairės: melas klaidinga informacija izulumas kurdalys.lt kurdalys
Skundo komentavimas
įrašykite šį Captcha image tekstą
Skaityti komentarus